Pavlov Spa Hotel

Pavlov Spa Hotel

I.P. Pavlova 71/9, Karlovy Vary
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
SPA Management s.r.o. IČ: 02798191


+420 353346609

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Minibar
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,7 km
Zastávka
0,1 km

O ubytovaní

Pavlov Spa Hotel nájdete v nádhernej secesnej budove na brehu riečky Teplá v samotnom srdci Karlových Varov. Vďaka jeho polohe na začiatku kúpeľnej zóny budete mať ľahko na dosah to najlepšie, čo najkrajšie české kúpele ponúkajú.

Priamo oproti hotelu sa na druhom brehu rieky nachádzajú Dvořákove sady (100 m), ktoré sú perfektným začiatkom prechádzky po kúpeľných krásach. Na tento park postupne nadväzujú Sadová kolonáda (200 m), Mlýnska kolonáda (400 m), Zámecká kolonáda (700 m) a Tržní kolonáda (800 m). Na záver vás čaká najslávnejšia Vřídelní kolonáda (900 m), kde môžete ochutnať ikonický prameň Vřídlo tryskajúci do výšky 12 metrov. Nevšedným zážitkom je exkurzia do podzemia kolonády, ktorá začína práve tu.

Po malebnej prírode v okolí vás prevedú početné turistické trasy, po ktorých sa dostanete k mnohým vyhliadkovým miestam, ako je napríklad vyhliadka Petra Veľkého (1,5 km), vyhliadka Karla IV. (2,7 km) alebo vyhliadka Tři kříže (2,1 km). Krásnym cieľom výletu je kopec Diana (2,5 km), na vrchole ktorého je obľúbená rozhľadňa, motýlí dom a reštaurácia. Komu by sa nechcelo krátky výstup absolvovať, môže zvoliť cestu lanovkou, ktorej nástupná stanica je na konci kúpeľnej zóny.

Zaujímavých miest na návšteve je aj okolie Karlových Varov. Peknými výletnými cieľmi sú napríklad hrad Loket (15 km), Božídarské rašeliniská (35 km) alebo historické mesto Jáchymov (28 km) s Múzeom kráľovská mincovňa a niekoľkými tematickými náučnými chodníkmi v okolí.

V zime si môžete z relaxačnej atmosféry kúpeľného mesta odskočiť na lyže alebo bežky. Z Karlových Varov to totiž nie je ďaleko do ski areálov v Jáchymove (21 km), Božom Dare (27 km) alebo na Klínovci (31 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 34 izieb. Tie sú komfortne vybavené a ponúkajú pohodlné lôžko, posedenie, minibar, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej reštaurácii s letnou terasou a krásnym výhľadom do zelene na vás čakajú skvelé gastronomické zážitky od rána do večera. Dokonalým štartom každého dňa pobytu budú bohaté bufetové raňajky s pestrým výberom teplých i studených raňajkových pokrmov. Súčasťou balíčka je tiež ľahký obed v podobe polievky, šalátu a dezertu. Deň potom zakončíte servírovanú večeru s možnosťou výberu hlavného chodu zo 4 variantov. Počas večerí je navyše k dispozícii šalátový bufet.

Na vynikajúcu kávu, zákusok a alko či nealko nápoje môžete počas dňa skočiť do hotelového lobby baru.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre si oddýchnete vo fínskej saune, alebo pri jednej z množstva procedúr. Zameriavajú sa tu na vodoliečebné procedúry, elektroliečbu, zábaly, plynové injekcie a rôzne masáže.

Tipy na výlet

Karlove Vary
Karlove Vary
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Hrad Loket
Hrad Loket