Pavlov Spa Hotel

Pavlov Spa Hotel

I.P. Pavlova 71/9, Karlovy Vary
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,8 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,7 km
Zastávka
0,1 km

O ubytovaní

Hotel Spa Pavlov sa nachádza v centre kúpeľného mesta Karlove Vary pri brehu rieky Teplá. Priamo oproti hotelu sa rozprestierajú Dvořákove sady a tiež Sadová kolonáda. Behom pár minút dôjdete k vyhliadke Tři kříže, ale aj k ďalším kolonádam a pamiatkam Karlových Varov. Alžbětiny lázně s bazénmi sú vzdialené 600 m. Ak budete mať šťastie na snehovú nádielku, môžete vyraziť do skiareálov v Jáchymove (19 km), na Božom Dare (22 km) alebo na Klínovci** (24 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 34 izieb. Tie sú komfortne vybavené a ponúkajú pohodlné lôžko, posedenie, minibar, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V štýlovej reštaurácii sa tešte na raňajky a večere formou bufetu aj na ľahký obed zložený z polievky, šalátu a dezertu. Počas dňa môžete posedieť aj v Lobby bare a ochutnať výbornú kávu s koláčom, miešané alko aj nealko nápoje alebo si dopriať malú desiatu. Súčasťou je tiež letná terasa s krásnym výhľadom do okolitej zelene.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre si oddýchnete vo fínskej saune, alebo pri jednej z množstva procedúr. Zameriavajú sa tu na vodoliečebné procedúry, elektroliečbu, zábaly, plynové injekcie a rôzne masáže.

Tipy na výlet

Karlove Vary
Karlove Vary
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Hrad Loket
Hrad Loket