Hotel Isabell ****

Hotel Isabell ****

Lakatos u. 15., Győr
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Isabell Hotel Kft. IČ: 0809022978


+36 96 528 020

info@travelking.sk

Check In
13:00 - 22:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
4 500 - 6 500 HUF/noc (podľa veľkosti)
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Minibar
Fén
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
0,2 km

O ubytovaní

Menší rodinný Hotel Isabell **** sa nachádza len 600 m od obľúbených termálnych kúpeľov a 5 minút chôdze od centra Györu. Z hotela sa ľahko dostanete pešo ku všetkým rozmanitým pamiatkam a kultúrnym akciám, ktoré Györ ponúka.

Centrum mesta je plné barokovej architektúry a dominuje mu veža biskupského hradu a paláca Püspökvár (1,2 km). Nádherný panoramatický výhľad na historické centrum si užijete aj zo známych termálnych kúpeľov Rába Quelle (600 m), ktoré sa rozprestierajú na sútoku riek Rába a Mošonský Dunaj. Nedávno prešli rozsiahlou rekonštrukciou, a v súčasnosti tak ide o jeden z najmodernejších aquaparkov v Európe. Deti aj dospelých určite poteší aj návšteva Zoo Xantus János (4,3 km), kde uvidíte okrem iného vzácne biele tigre.

Svoju dovolenku môžete obohatiť aj zaujímavými výletmi – vyrazte napríklad do chránenej krajinnej oblasti Szigetköz (26,9 km), ktorej nádhernú prírodu môžete objavovať pešo, na bicykli, na lodi aj z konského sedla. Na veľkých aj malých dobrodruhov tu čaká aj dobrodružný park Mosonmagyaróvár (40,4 km) s labyrintom lanových dráh, lezeckými stenami, trampolínami, šmykľavkami a ďalšími atrakciami. Neďaleko Györu nájdete aj lokalitu zo Zoznamu UNESCO – Pannonhalmské arciopátstvo (23,7 km), ktoré patrí k najstarším maďarským pamiatkam a zaujme napríklad knižnicou so 360 000 zväzkami a bazilikou s kryptou.

Kde budete spať?

V klimatizovaných izbách si užijete TV, WiFi, telefón, rádio, minibar a vlastnú kúpeľňu so sprchou alebo rohovou vaňou, fénom a županom. K niektorým izbám patrí navyše aj balkón.

  • Izba Standard meria 22 m² a je vybavená manželskou posteľou alebo 2 oddelenými jednolôžkami.

  • Trojlôžková izba má plochu 22 m² a nájdete v ňom manželskú posteľ a samostatné jednolôžko.

  • Štvorlôžková izba je veľký 25 m² a zahŕňa 2 manželské postele alebo manželskú posteľ a 2 oddelené jednolôžka.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si vychutnáte špeciality maďarskej a medzinárodnej kuchyne. Nezabudnuteľné večery zažijete v bare s krásnou terasou, kde si môžete vyberať z najrôznejších maďarských vín a ľahkého občerstvenia.

Kde budete relaxovať?

V rámci pobytu budete môcť odpočívať v hotelovej saune, koľko sa vám bude páčiť.