Hotel Rehavital ***

Hotel Rehavital ***

Jugoslávská 30/11, Jablonec nad Nisou
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 23:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik je zadarmo
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Detský kútik
Lyžiareň
Baby friendly
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od jazera
2,3 km
Zastávka
0,2 km
Zjazdovka
10 km

O ubytovaní

Hotel Rehavital *** je splneným snom všetkých, ktorí hľadajú zaslúžený relax v objatí prírody a zároveň blízko mesta. Nachádza sa totiž len pár metrov od centra Jablonca nad Nisou a je jediným miestnym hotelom s krásnym parkom tvoreným dvoma záhradami. Na výlet sa vydajte po centre tohto sklárskeho mesta, k rozhľadni Černá Studnice (5,6 km) alebo k symbolu Českého raja, zrúcanine hradu Trosky (30 km). Trochu ďalej sú skvosty ako Múzeum Járy Cimrmana (19 km) a Zámok Sychrov (19 km). Až 21 km od hotela nájdete Liberec, kde sa môžete pokojne s celou rodinou zabaviť a oddýchnuť si v Aquaparku Babylon či zájsť do ZOO Liberec.

Kde budete spať?

Môžete sa tešiť na ubytovanie v izbách Standard, v ktorých vám bude k dispozícii pohodlná manželská posteľ, SAT/TV, minibar, WiFi pripojenie a tiež posedenie so stoličkami. Nechýba samostatná kúpeľňa so sprchou. V každej izbe vás naviac protešia antistresové maľovanky s farbičkami na odbúranie stresu.

Na čom si pochutnáte?

Svoj deň plný oddychu začnite raňajkami formou bufetu. Zo širokej ponuky mliečnych i mäsových výrobkov, ovocia a pečiva si vyberú aj hostia s potravinovými alergiami. Hotel odoberá väčšinu surovín od miestnych malých pestovateľov, mäsiarov i pivovaru, vďaka čomu máte kvalitné a lokálne potraviny na vašom tanieri zaručené.

Kde budete relaxovať?

Zaslúžený relax pokračuje aj v hotelovom wellness s využitím prírodných materiálov. Vaše svaly i ducha perfektne uvoľní vírivka alebo fínska sauna. V hoteli si môžete dopriať aj masáž podľa ponuky. Chvíle oddychu nechajte doznieť na drevených lehátkach v oddychovej zóne.

Cestujete s deťmi?

Hotel Rehavital *** poteší aj tých najmenších - zábavy si dosýtosti užijú v detskom kútiku s množstvom hračiek i maľovaniek.

Niečo naviac

Ak sa na pobyt chystáte vyraziť aj so svojím štvornohým miláčikom, v hoteli ho s radosťou privátajú pamlskom a miskou vody v izbe.