Múzeá v Harrachove

V Harrachove a blízkom okolí nájdete celý rad rôznych múzeí, tak do akého sa vyberiete?

  • Banícke múzeum ponúka okrem iných prehliadku štôlne, ukážky minerálov fluoritových ložísk aj mnoho nástrojov a pomôcok, ktoré sa pri ťažbe používajú. Vstupné vyjde na 130 Kč/dospelí a 80 Kč/deti.

  • Múzeum skla je súčasťou sklárne a odhalíte v ňom históriu aj proces výroby, predovšetkým tu však budete môcť obdivovať rozsiahlu zbierku historického skla. Vstupné je 150 Kč/dospelí a 40 Kč/deti.

  • Ski múzeum nadchne všetkých milovníkov lyžovania. Obdivujte expozíciu lyží, ktoré sú staré aj viac ako 100 rokov či krásny pohár určený pre víťaza majstrovstiev sveta v letoch na lyžiach. Vstupné vyjde na 70 Kč/dospelí a 45 Kč/dieťa.

  • Lesnícke a poľovnícke múzeum Šindelka vám ukáže prezimovaciu oboru a zoznámi vás so zvieratami, ktoré žijú v miestnych lesoch. Vstupné je 40 Kč/dospelí a 20 Kč/dieťa.

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Krkonoše, Severné Čechy, Harrachov, Jizerské hory

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Harrachov
Mumlavské vodopády
Ski areál Harrachov - Čertova Hora
Čertova hora
Ski areál Studenov
Skiareál Rokytnice nad Jizerou

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet