Ski areál Bedřichov

Ski areál Bedřichov sa rozprestiera v samom srdci Jizerských hôr a v nadmorskej výške až 800 metrov vám ponúka skvelé podmienky pre zimné radovánky. Nájdete tu 10 zjazdoviek s celkovou dĺžkou asi 4,5 kilometra a 7 vlekov rôzneho typu, ktoré vás vyvezú na vrchol. Zjazdové trate sú skôr miernejšie, a tak je lyžiarske stredisko Bedřichov vhodné pre začiatočníkov a rodiny s deťmi. Aj najmenšie ratolesti sa môžu vďaka detskej školičke, ihrisku so zábavnými atrakciami a detskému lanu, ktoré uľahčuje cestu na vrchol kopca, hravo naučiť lyžiarskemu umeniu. Samozrejmosťou sú aj klasické služby ako požičovňa vybavenia, lyžiarska škola alebo nočné osvetlenie pre večerné lyžovanie.

Bedřichov láka na svoje hrebene aj nadšených bežkárov, ktorí sa môžu tešiť na viac ako 81 kilometrov bežkárskych tratí Jizerskej magistrály. Oceníte tiež krásnu prírodu Jizerských hôr, neprekonateľné výhľady, veľké množstvo atraktívnych turistických cieľov v okolí a v neposlednom rade známe podniky s dobrým jedlom.

Cenník denného skipasu (platí aj v susednom Ski areáli Severák):

  • Dospelí: 480 Kč
  • Juniori a seniori: 420 Kč
  • Deti do 6 rokov: 220 Kč
  • Deti od 6 do 15 rokov: 340 Kč

Zobraziť mapu

Tento tip na výlet nájdete v lokalitách: Severné Čechy, Jizerské hory

Pobyty v okolí

Ďalšie pobyty

Tipy na výlet v okolí

Ski areál Severák
Vodná nádrž Josefův Důl
Ski Lucifer
Zoo Liberec
Lyžovanie v Jizerských horách
Zámok Liberec

Zabudli ste heslo?

Získajte nové!

Môžete sa prihlásiť aj pomocou sociálnej siete:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Chcem sa registrovať

Alebo sa zaregistrujte pomocou sociálnych sietí:

Registráciou prostredníctvom Facebooku či Google súhlasím s Obchodnými podmienkami a potvrdzujem, že som sa zoznámil/a so Zásadami ochrany osobných údajov.

Zabudli ste heslo?

Nevadí! Stačí zadať váš e-mail a my vám pošleme odkaz, kde si vytvoríte nové.

Tento e-mail u nás není zaregistrovánVytvořit účet