Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Severné Čechy: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Na severe Čiech nájdete Jizerské hory i Krkonoše. Obe pohoria ponúkajú skvelé lyžiarske areály a stovky kilometrov bežeckých trás. V lete sa môžete krásami prírody kochať pri výletoch pešo aj na bicykli po mnohých turistických chodníčkoch. Vystúpať môžete napríklad na najvyššiu horu Česka Sněžku alebo navštíviť niektorý z mnohých hradov a zrúcanín, napríklad Kost či Trosky alebo zámok Jezeří. Nájdete tu tiež Národný park České Švajčiarsko s jedinečnými skalnými mestami, hlbokými roklinami a strmými útesmi, ktorý bol vyhlásený za biosférickú rezerváciu UNESCO. Nachádza sa tu tiež mnoho historických či kúpeľných miest ako Teplice, Louny alebo Děčín.

Aquapark Špindlerův Mlýn Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Nenechajte sa rozhodiť rozmarmi počasia. **Celoročne otvorený aquapark** je tým správnym miestom na rodinný relax. Čaká vás tu **rekreačný bazén** s vodnými tryskami i **detský bazén** s vodným hríbom pre najmenších. Kým deti sa vybláznia na až **72 metrov dlhých tobogánoc**h, rodičia si môžu užiť oddych vo **wellness s vírivkou, saunami alebo masáže**.
Viac informácií

Krkonošský národný park Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. **Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky** uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy. **Najväčšie lákadlá Krkonôš:** - najvyššia hora Českej republiky Sněžka - Mumlavský vodopád - Chodník korunami stromov Krkonoše - Nevynechajte ani **Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.** Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. **V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku**.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 116 tipov

Severné Čechy: Tipy na výlet

Poľské Krkonoše
Singltrek pod Smrkem
Adršpach
Adršpašské skaly
Adršpašské vodopády
Ajeto Art Glass Museum
Areál Mladé Buky
Beh na lyžiach pri Adršpašsko-teplických skalách
Bikepark Rokytnice
Bobová dráha Špindlerův Mlýn
Broumov
Broumovské steny

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK