Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

 • Pobyt overil člen Travelking tímu

  Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
 • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

  Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
 • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

  Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Krkonoše: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Krkonoše sú najvyššie české hory s nádhernou nedotknutou prírodou. Nájdete tu skalnaté hrebene, hlboké údolia s drevenicami, vodopády aj rozkvitnuté horské lúky. Vďaka čistému vzduchu a množstvu turistických trás sú Krkonoše ako stvorené pre aktívnu dovolenku. Po zdolaní najvyššej českej hory Sněžky a výletoch cez hrebene hôr môžete okúsiť nezabudnuteľnú atmosféru aj vynikajúcu kuchyňu na preslávených horských búdach. V zime sú v prevádzke lyžiarske areály s vysokými štandardmi porovnateľnými so zahraničnými centrami. V Krkonošiach sa nachádzajú aj stovky kilometrov bežeckých trás, veľa kúpalísk, golfových ihrísk i adrenalínových parkov.

Aquapark Špindlerův Mlýn Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Nenechajte sa rozhodiť rozmarmi počasia. **Celoročne otvorený aquapark** je tým správnym miestom na rodinný relax. Čaká vás tu **rekreačný bazén** s vodnými tryskami i **detský bazén** s vodným hríbom pre najmenších. Kým deti sa vybláznia na až **72 metrov dlhých tobogánoc**h, rodičia si môžu užiť oddych vo **wellness s vírivkou, saunami alebo masáže**.
Viac informácií

Krkonošský národný park Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. **Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky** uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy. **Najväčšie lákadlá Krkonôš:** - najvyššia hora Českej republiky Sněžka - Mumlavský vodopád - Chodník korunami stromov Krkonoše - Nevynechajte ani **Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.** Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. **V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku**.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 54 tipov

Krkonoše: Tipy na výlet

Články, ktoré by vás mohli zaujímať

Objavte to NAJ z Česka: 10 NAJlepších celoročne otvorených aquaparkov

Objavte to NAJ z Česka: 10 NAJlepších celoročne otvorených aquaparkov

 • OBJAVTE TO NAJ Z ČESKA
 • 29. 5. 2020

V Česku je viac ako 20 aquaparkov a sú rozmiestnené naprieč celou republikou. Vybrali sme pre vás tie najlepšie, ktoré by ste aspoň raz v živote mali navštíviť. Zábavu si v nich užijú deti i dospelí a väčšina aquaparkov má aj svoje vonkajšie letné časti.

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK