Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa akých kritérií pobyty overujeme?

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pobyty, ku ktorým sa vraciate, sú skutočne kvalitné.

Harrachov: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Turistické stredisko Harrachov je známe hlavne vďaka športovému areálu s niekoľkými skokanskými mostíkmi, kde sa konali preteky svetového pohára v skokoch na lyžiach i majstrovstvá sveta. Má však oveľa viac čo ponúknuť. Nájdete tu najstaršiu českú skláreň Novosad, ktorej súčasťou je múzeum skla. Sklárov môžete pozorovať pri práci cez presklenú stenu miestneho minipivovaru. Zaujímavá je tiež expozícia baníckeho múzea s 1 km dlhou podzemnou štôlňou. Oddýchnuť si môžete v známych miestnych kúpeľoch.

Mumlavské vodopády Najobľúbenejšie výlet v lokalite

**Mumlavský vodopád** nájdete v blízkosti **Harrachova**. Ide o **najmohutnejší krkonošský vodopád**, ktorý sa s hukotom rúti po celej šírke koryta do hĺbky približne 10 metrov. Vodopády postupne vytvorili v žulovej skale obrie kotle, tzv. **Čertove oká**. Vodopády sú dobre prístupné pešo aj na bicykli. Občerstviť sa môžete v neďalekej **Mumlavskej búde**.
Viac informácií

Harrachov Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Harrachov je kultúrnym aj športovým centrom západných Krkonôš. Navštíviť tu môžete jednu z najstarších sklární v Čechách s názvom Novosad, Banícke múzeum s prehliadkou ťažobnej štôlne alebo 1 000 metrov dlhú bobovú dráhu. Harrachov je tiež známym miestom skokanských súťaží a ponúka ideálne podmienky pre bežkárov v zime a cez leto pre turistiku všetkých stupňov náročnosti. Lanovka na Čertovu horu je v prevádzke po celý rok.
Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 14 tipov

Harrachov: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK