Barion Pixel
Osobne overené ponuky

U nás v Travelkingu pobyty osobne overujeme a ručíme za to, že každý jeden z nich bude stáť za to.

Podľa čoho pobyty overujeme?

Každý pobyt označený nálepkou Osobne overené musí spĺňať aspoň 2 z 3 kritérií:

  • Pobyt overil člen Travelking tímu

    Všetko sme si vyskúšali a vieme, čo vám ponúkame.
  • Z pobytu sa vracajú spokojní zákazníci

    Vážime si vašu spätnú väzbu. Hodnotenie aspoň 4/5 je známka vašej spokojnosti.
  • Zákazníci si pobyt vyberajú opakovane

    Veríme, že pokiaľ sa k pobytu zákazníci vracajú i po stýkrát, je skutočne kvalitný.

Harrachov: Tipy na výlet a zaujímavé miesta

Turistické stredisko Harrachov je známe hlavne vďaka športovému areálu s niekoľkými skokanskými mostíkmi, kde sa konali preteky svetového pohára v skokoch na lyžiach i majstrovstvá sveta. Má však oveľa viac čo ponúknuť. Nájdete tu najstaršiu českú skláreň Novosad, ktorej súčasťou je múzeum skla. Sklárov môžete pozorovať pri práci cez presklenú stenu miestneho minipivovaru. Zaujímavá je tiež expozícia baníckeho múzea s 1 km dlhou podzemnou štôlňou. Oddýchnuť si môžete v známych miestnych kúpeľoch.

Mumlavské vodopády Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Mumlavský vodopád nájdete v blízkosti Harrachova. Ide o najmohutnejší krkonošský vodopád, ktorý sa s hukotom rúti po celej šírke koryta do hĺbky približne 10 metrov. Vodopády postupne vytvorili v žulovej skale obrie kotle, tzv. Čertove oká. Vodopády sú dobre prístupné pešo aj na bicykli. Občerstviť sa môžete v neďalekej Mumlavskej búde.

Viac informácií

Ski areál Harrachov - Čertova Hora Najobľúbenejšie výlet v lokalite

Ski areál Harrachov - Čertova Hora nájdete v západnej časti Krkonôš. Ide o jedno z najnavštevovanejších lyžiarskych centier v Čechách. Na Čertovej hore sa môžu lyžiari tešiť na štyri zjazdovky s celkovou dĺžkou 6,5 km, sedačkové lanovky a perfektne upravený povrch. V blízkych areáloch Zákoutí a Amálka je priestor venovaný predovšetkým deťom, nájdete tu lyžiarsku školu aj nenáročný svah na večerné lyžovanie.

Viac informácií

Mapa tipov na výlet celkom 14 tipov

Harrachov: Tipy na výlet

Pokračovaním prehliadania týchto stránok dávate súhlas so spracovaním cookies v súlade so Zásadami ochrany osobných údajov. OK