Hotel Mohelnice ***

Hotel Mohelnice ***

Smetanova 913/7, Mohelnice
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Hospitality Group s.r.o. IČ: 29383005


605143857

info@travelking.sk

Check In
14:00 - 20:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,1 km
Zastávka
0,4 km
Aquapark
35 km
Zjazdovka
25 km
Bežkovanie
20 km

O ubytovaní

Hotel Mohelnice *** sa nachádza v srdci historického mesta Mohelnice na západe Moravy. Vydajte sa na pohodový pobyt plný výletov a nezabudnuteľných zážitkov.

Na pripomienky slávnej minulosti mesta narazíte v Mohelnici na každom kroku. Do dnešných dní sa okrem pôvodného pôdorysu mesta zachovali napríklad zvyšky hradieb s baštami a Severnou bránou (200 m), kostol sv. Tomáša z Canterbury (250 m) zo 14. storočia s vysokou štíhlou vežou či biskupský hrádok (300 m). Na Kostolnom námestí nájdete Čarodejnícky domček (300 m), ktorý kedysi slúžil ako väzenie a pripomína čarodejnícke procesy, ktoré na tomto území prebiehali v stredoveku.

Zaujímavých miest je plné aj okolie Mohelnice. K návšteve lákajú napríklad hrad Bouzov (12 km), hrad Sovinec (32 km), zámok Moravská Třebová (21 km) alebo Javoříčské jaskyne (18 km). Veľkej obľube sa teší tiež zámok Losiny (35 km) s expozíciou o výrobe papiera, slávne Múzeum olomouckých tvarôžkov (4 km) v neďalekých Lošticiach alebo levanduľový statok v Bezděkove (12 km). Milovníci prírody môžu zamieriť do CHKO Litovelské Pomoraví (7 km), po území ktorej vedie niekoľko turistických a cyklistických trás.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe typu Klasik s vlastnou kúpeľňou (19 m²). Súčasťou vybavenia je pohodlná posteľ, WiFi pripojenie, klimatizácia, satelitná televízia, fén a kozmetický set. Do niektorých z izieb je možné umiestniť prístelku.

K dispozícii sú aj modernejšie izby Komfort, ktoré sú tiež priestrannejšie. Navyše tu nechýba väčší výber vankúšov či kávovar na prípravu horúceho nápoja.

Na čom si pochutnáte?

Každé ráno pobytu na vás bude v hotelovej reštaurácii čakať raňajky vo forme bufetu s pestrým výberom teplých i studených pokrmov.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je fínska sauna, kde si dokonale prehrejete telo a oddýchnete si od každodenného zhonu.

Niečo naviac

Hotel ponúka skvelé športové zázemie. Nájdete tu 2 klimatizované kurty na squash, kurt na bedminton a lezeckú stenu. Za večernou zábavou vyrazte na bowling s dvomi dráhami.