Hotel International Prague ****

Hotel International Prague ****

Koulova 1501/15, Praha
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 16:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 500 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 500 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fitness
Konferenčná miestnosť
Prednášková sála
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zastávka
60 m
Aquapark
7 km

O ubytovaní

Hotel International Praha **** bol postavený už v rokoch 1952 až 1956 a je teraz zaradený na zoznam kultúrnych pamiatok. Nachádza sa v pokojnej rezidenčnej štvrti na Prahe 6, v bezprostrednej blízkosti centra (2 km). K Pražskému hradu a celkovo do centra k ďalším krásnym pamiatkam ako Karlov most alebo Orloj sa dostanete príjemnou prechádzkou do štyridsiatich minút, do pražskej ZOO cca 45 minút - alebo potom autom za 15 minút.

Kde budete spať?

Hotel International Praha ponúka ubytovanie vo 278 klimatizovaných, komfortných izbách. Nájdete v nich satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, telefón, trezor, klimatizáciu, minibar aj set na prípravu kávy alebo čaju. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou alebo vaňou a fénom a možnosť prístelky pre vašich najmenších.

Izby Standard (20–22 m²) sú vybavené starším nábytkom a ladené do teplých farieb. Ak dávate prednosť luxusu, zvoľte izbu Business Superior, ktorá je modernejšia a priestrannejšia. Navyše v ňom nájdete pohovku, batožinový stojan, žehličku, župan s papučami a kúpeľňové doplnky.

Na čom si pochutnáte?

Najete a napijete sa tu dosýta. V à la carte reštaurácii Symphonia môžete ochutnať tradičné české jedlá aj medzinárodné špeciality, vždy v neopakovateľnej atmosfére a v starostlivosti profesionálov. V reštaurácii sa tu vždy skvele najete už na bohatých raňajkách formou bufetu. V lete si môžete jedlo vychutnať na letnej terase s možnosťou grilovania.

V útulnom Armstrong lobby bare si môžete dať niečo na pitie, či už alkoholického, alebo nealkoholického.

Kde budete relaxovať?

V malom hotelovom wellness si môžete užiť masáže, fitness centrum i saunu.