Spoznajte Prahu a doprajte si k tomu aj luxusný zážitok v podobe ubytovania v Hoteli Tyn Yard Residence ****. Vyberte si z izieb Superior, Deluxe, alebo ak idete as celou rodinou, vyberte si trojlôžkovú izba. Tešte sa na chutné raňajky v talianskej reštaurácii alebo kaviarni.

O ubytovaní

Hotel Tyn Yard Residence **** sa nachádza v pokojnej ulici vo vnútri historickej budovy z 15. storočia, ktorá je spolu s ďalšími objektmi súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Vďaka polohe v samom srdci Prahy nájdete v dochádzkovej vzdialenosti mnoho pražských dominánt. Slávny Týnsky chrám, palác Kinských alebo Staromestské námestie s orlojom sú doslova pár krokov od hotela. Ďalej sa môžete vydať na Václavské námestie (700 m), na Karlov most (800 m), k Národnému divadlu alebo na Pražský hrad.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestranných dvojlôžkových izbách typu Superior a Deluxe či v trojlôžkovej izbe. Všetky izby sú vybavené káblovou LCD televíziou, WiFi pripojením, minibarom, trezorom, rýchlovarnou kanvicou, fénom a vlastnou kúpeľňou.

Izby Superior majú rozlohu 28 m² a sú vybavené klimatizáciou. Rozloha izby Deluxe je ešte väčšia, má 35 m². Najväčšia je trojlôžková izba s klimatizáciou o výmere 40 m², tá je vhodným variantom napríklad pre rodiny s deťmi.

Na čom si pochutnáte?

Svoj deň môžete vždy začať raňajkami vo forme bohatého bufetu v neďalekej talianskej reštaurácii Vabene alebo kaviarni, kde vás radi privítajú aj na obed či večeru. Počas dňa si môžete dať osviežujúci nápoj alebo kávu v niektorom z barov, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela.

Hotel Tyn Yard Residence ****

Hotel Tyn Yard Residence ****

Týn 637/7 , Praha 1
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 650 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
17 km

Tipy na výlet

Praha

PrahaTip na výlet

Hlavné mesto Českej republiky ležiace na rieke Vltave sa vyznačuje dlhou a bohatou históriou a je domovom mnohých dôležitých kultúrnych pamiatok. Aj preto je jeho historické centrum od roku 1992 zapísané na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO a všeobecne je považované za jedno z najkrajších miest v Európe. Niet divu, že pražské pamiatky prilákajú ročne milióny turistov z celého sveta.

Ani vy by ste si preto nemali nechať ujsť:

  • Pražský hrad
  • Karlov most
  • Staromestské námestie s Pražským orlojom

Medzi ďalšie významné pamiatky, ktoré by ste nemali minúť, patrí tiež napríklad Josefov, Petřín alebo Vyšehrad. Keď vás história omrzí, môžete vyraziť za kultúrou do Národného divadla, a s deťmi za poznaním do Pražskej ZOO a Botanickej záhrady v Tróji, či vodnými aktivitami v Aquapalace Praha. A ak Prahu návštívite v zime, nenechajte si ujsť vychýrené vianočné trhy s čarovnou atmosférou.

A malý tip navyše: ak toho chcete v Prahe vidieť čo najviac, vyhraďte si na prehliadku mesta aspoň jeden víkend. Je to náročné, ale stojí to za to!

Viac informácií
Václavské námestie
Václavské námestie
Staromestské námestie a orloj
Staromestské námestie a orloj
Aquapalace Praha
Aquapalace Praha