Hotel Tyn Yard Residence ****

Hotel Tyn Yard Residence ****

Týn 637/7, Praha 1
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
MELIK PRAHA s.r.o. IČ: 27889858


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 650 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,2 km
Zastávka
0,5 km
Aquapark
17 km

O ubytovaní

Hotel Tyn Yard Residence **** sa nachádza v pokojnej ulici vo vnútri historickej budovy z 15. storočia, ktorá je spolu s ďalšími objektmi súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Vďaka polohe v samom srdci Prahy nájdete v dochádzkovej vzdialenosti mnoho pražských dominánt. Slávny Týnsky chrám, palác Kinských alebo Staromestské námestie s orlojom sú doslova pár krokov od hotela. Ďalej sa môžete vydať na Václavské námestie (700 m), na Karlov most (800 m), k Národnému divadlu alebo na Pražský hrad.

Nie ste v Prahe prvýkrát a všetky najznámejšie pamiatky už ste videli niekoľkokrát? Vyskúšajte menej „opozerané“ atrakcie. Vedeli ste, že Praha bola obľúbeným mestom alchymistov a okultistov? Tajomnú atmosféru si môžete užiť v Múzeu alchymistov a mágov starej Prahy (2,1 km) alebo v historickej alchymistickej dielni Speculum Alchemiae (450 m). Užívate si nespútanú atmosféru nočných podnikov? Potom vyrazte do trojposchodového Cross Clubu (3,4 km) v priestoroch bývalej továrne, inšpirovaného steampunkom a zameraného na elektronickú hudbu. Naopak božský pokoj si užijete v umelej jaskyni Grotta (3,1 km), postavenej milionárom Moritzom Gröbom koncom 19. storočia.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v priestranných dvojlôžkových izbách typu Superior a Deluxe či v trojlôžkovej izbe. Všetky izby sú vybavené káblovou LCD televíziou, WiFi pripojením, minibarom, trezorom, rýchlovarnou kanvicou, fénom a vlastnou kúpeľňou.

Izby Superior majú rozlohu 28 m² a sú vybavené klimatizáciou. Rozloha izby Deluxe je ešte väčšia, má 35 m². Najväčšia je trojlôžková izba s klimatizáciou s plochou 40 m², tá je vhodným variantom napríklad pre rodiny s deťmi.

Na čom si pochutnáte?

O vaše gastronomické zážitky sa postará neďaleká talianska reštaurácia a pizzeria Vabene (35 m), navštíviť môžete tiež mnoho kaviarní a barov v okolí hotela.

Tipy na výlet

Praha
Praha
Václavské námestie
Václavské námestie
Staromestské námestie a orloj
Staromestské námestie a orloj