Útulné ubytovanie v Krkonošiach

Ak hľadáte miesto na pohodovú rodinnú dovolenku, potom je Hotel Arnika Rudník ***tou správnou voľbou. Nachádza sa v ideálnej polohe na výlety - na rozhraní Krkonôš a Podkrkonôš. V blízkosti nájdete najznámejšie horské strediská - Špindlerův Mlýn, Pec pod Sněžkou a Černou horu v Jánských Lázňach.

Veľmi príjemne pôsobí interiér hotela, ktorý je zariadený v rustikálnom štýle. Pýchou reštaurácie je stará kachľová pec, ktorá vytvára pokojnú a pohodovú atmosféru. V reštaurácii si pochutnáte na vynikajúcej domácej kuchyni.

Prostredie hotela úplne očarí tých, ktorí hľadajú ticho a pokoj. Svieži vzduch a podmanivá okolitá príroda vám pomôžu zabudnúť na každodenný zhon a starosti.


Zákazníci Travelkingu si nemôžu vynachváliť veľmi príjemný a ochotný personál a veľmi bohatú stravu po celú dobu pobytu. Pozitívne hodnotia aj lokalitu hotela.


Oddych vo wellness

Užite si neobmedzený vstup do vyhrievaného bazéna s protiprúdom priamo v hoteli (8:00 - 10:00 hodín a 15:00 - 20:00 hodín), ktorý určite oceníte po náročnom dni plnom výletov.

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Olga K.) ( - Česko)

Ubytování i služby zcela odpovídaly popisu. Personál vstřícný, strava jednodušší, odpovídající tříhvězdičkovému hotelu. Z hotelu je hezká cca dvojhodinová vycházka do Jánských Lázní ke Stezce korunami stromů. Návrat je možný autobusem.

Dobré (Zdeňka C.) ( - Česko)

Prostředí hotelu bylo celkem pěkné, vše uvedené na kupónu jsme obdržely, strava byla dobrá, ale hodnotit personál nebudu a taky nikomu z přátel bych tento wellness nedoporučovala. Zažila jsem již příjemnější jednání a pro mne to je hodně důležité.

Vynikajúce (Irena S.) ( - Česko)

Všechno bylo super, až na okolí penzionu, ale za to majitelé nemohou. Jinak personál skvělý, usměvavý, velmi ochotný. Všechno bylo jak bylo přislíbeno. Strava vynikající, všeho bylo dost, velmi pěkné prostředí jak celý penzion tak pokoje i restaurace. Není nic co bych vytkla. Také jsme podnikly výlet do Polska do parku miniatur Kowary, stálo to opravdu za to. Mohu jen doporučit.