Krkonoše jednoznačne patria medzi najkrajšie hory Česka a špeciálne v Jánskych Lázňach je obrovské množstvo vyžitia. Penzión Adélka *** je perfektným východiskovým bodom na výlety a nachádza sa iba 400 m od zjazdoviek moderného Ski resortu Černá hora. Za 10 minút chôdze sa navyše dostanete do centra miestneho kúpeľného areálu, ktoré ponúka množstvo wellness procedúr. V cene budete mať raňajky formou bufetu, večeru a vstup do sauny.

O ubytovaní

Krkonoše sa jednoznačne radia medzi najkrajšie české hory a špeciálne v Jánskych Lázňach sa nájde obrovské množstvo vyžitia. Okrem turistiky a cyklistiky po hrebeňoch Krkonôš (či už pomocou lanovky, alebo pešo) je možné navštíviť rozhľadňu a zároveň Náučný chodník v korunách stromov. Penzión Adélka *** je perfektným východiskovým bodom na tieto výlety. Navyše sa nachádza len na 10 minút chôdze od miestneho kúpeľného centra, ktoré ponúka množstvo wellness procedúr. Priamo pri penzióne je potom vonkajší bazén, ktorý môžu ubytovaní hostia využívať podľa počasia a sezóny. Za lyžovaním sa zas môžete vydať napríklad do 400 m vzdialeného Ski resortu Černá hora.

Kde budete spať?

V penzióne vás ubytujú v jednej z novo zrekonštruovaných, prírodných a predovšetkým útulných dvojposteľových izieb s vlastnou televíziou, WiFi pripojením, a vlastnou kúpeľňou so sprchou. Fén je bezplatne k dispozícii na recepcii.

Na čom si pochutnáte?

S penziónom susedí Ex bar Krakonoš, kde si pochutnáte na skvelých raňajkách formou bufetu vrátane neobmedzených horúcich nápojov na posilnenie pred akýmkoľvek vaším programom.

Kde budete relaxovať?

V hoteli je k dispozícii vonkajší bazén (otvorený iba v lete), sauna a vyhrievaná vonkajšia vírivka.

Cestujete s deťmi?

Deti určite veľmi radi využijú detský kútik aj ihrisko v tesnej blízkosti penziónu.

Niečo naviac

Voľný čas môžete stráviť napríklad hrou stolného tenisu alebo biliardu a v penzióne si navyše môžete zapožičať bicykle.

Penzion Adélka ***

Penzion Adélka ***

Černohorská 160 , Janské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
16:00 - 21:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Parkovanie za 150 Kč/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,5 km
Zastávka
0,6 km
Aquapark
0,5 km
Zjazdovka
0,4 km

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete

Krkonošský národný park v leteTip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií
Chodník korunami stromov Krkonoše
Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn