Vyrazte na výlet do Hostinného a užite si rodinnú atmosféru krásneho Penziónu 14 aj množstvo atrakcií v okolí. Náležite posilnenení výbornou polpenziou môžete objavovať krásy Krkonošského národného parku, otestovať zjazdovky množstva ski areálov, pokoriť aspoň kúsok Krkonošskej magistrály, relaxovať v termálnej vode Aquaparku Janské kúpele a mnoho ďalšieho.

O ubytovaní

Penzión 14 sa nachádza v Hostinnom, neďaleko Krkonošského národného parku. V príjemnom rodinnom podniku sa budete cítiť ako doma a o zaujímavý program nebudete mať v okolí núdzu. Či už sa chystáte na aktívnu dovolenku alebo výlet s deťmi, pre každého sa tu niečo nájde.

V zime sa otvoria brány hneď niekoľkých lyžiarskych centier - Ski Rudník (5,2 km) s 58 km bežkárskych tratí, Ski areálu Černá hora - Janské lázně (18,6 km) so 17,5 km zjazdoviek, Ski areálu Mostek - Debrné (13,8 km), Ski areálu Černý Důl (13,1 km), Ski areálu Mladé Buky (15,4 km), Ski areálu Kebrlák (18,7 km) a mnohých ďalších. Okolím navyše prechádza aj Krkonošská magistrála.

V lete otestujte Prírodné kúpalisko Vejsplachy vo Vrchlabí (15,8 km), Tyršovo kúpalisko vo Dvore Králové (19,6 km), Kúpalisko Trutnov (17,8 km) alebo Kúpalisko Dachova pri Hořiciach (29,1 km) s piesočnými plážami. Po celý rok je potom otvorené Aquacentrum Jánské lázně (19,2 km), kde sa zohrejete v termálnom bazéne aj horúcej saune.

A to nie je ani zďaleka všetko - urobte si výlet do zoo vo Dvore Králové (19,5 km) s legendárnym Safari Parkom, podniknite výstup na Sněžku (31,6 km), zájdite si do Špindlerovho Mlýna (30,4 km), preskúmajte Černohorské rašelinisko (24,8 km) a pokorte strach na vyhliadkovom Chodníku korunami stromov (17 km). Nudiť sa skrátka nebudete ani minútu.

Kde budete spať?

V penzióne vás privíta jedna z útulných izieb či apartmánov. Tešiť sa môžete na moderné vybavenie a originálny dizajn, nijaká izba nie je rovnaká. V každej ale nájdete kúpeľňu, ústredné kúrenie a závesy.

  • Izba Třešeň, vybavená v tónoch ružovej, je vhodná pre 2 osoby. V izbe je manželská posteľ a stôl so stoličkami, v kúpeľni sa nachádza sprchovací kút.

  • Izba Švestka, ladená do sýto modrej farby, ubytuje 2 osoby na manželskej posteli, k vybaveniu patrí aj pracovný stôl so stoličkami. V kúpeľni nájdete sprchovací kút.

  • Izba Akát je priestrannejšia, so vzdušným interiérom. K manželskej posteli a pracovnému stolu tu pribudlo aj rozkladacie kreslo, kúpeľňa je navyše vybavená vaňou.

  • Rodinný apartmán Jilm sa skladá z dvoch oddelených miestností, jednej s manželskou posteľou, druhej s oddelenými jednolôžkami, a jedálne. V každej zo spální je aj stolík s posedením, kúpeľňa je vybavená vaňou.

  • Rodinný apartmán Ginko Biloba je mezonetový a zahŕňa priestrannú izbu s manželským dvojlôžkom a vyvýšenou posteľou (270x200 cm), jedáleň s chladničkou a varnou kanvicou, kúpeľňu so sprchovacím kútom a samostatnú toaletu.

Na čom si pochutnáte?

V krásnej reštaurácii s dreveným nábytkom a elegantnou výzdobou si pochutnáte na českej klasike aj medzinárodných špecialitách. Na výčape nechýba čapované pivo a nezabudnite nahliadnuť do vínneho lístka, zostaveného spolu s vinárstvom Somnium.

Reštaurácia je tiež častým dejiskom gastronomických a kultúrnych podujatí, ako je grilovanie, degustácia vína či hudobné koncerty.

Penzion 14

Penzion 14

Dr. E. Votočka 14 , Hostinné
Česká republika

+420 797 686 965

fakturace@siftanc.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Do 30 cm výšky 150 Kč/noc, väčší 200 Kč/noc.
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma - Vzdialené 100 m od hotela.

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zastávka
1,2 km
Aquapark
19 km
Zjazdovka
5,5 km

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v zime

Krkonošský národný park v zimeTip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Ponúka nespočet rôznych lyžiarskych stredísk vhodných pre začiatočníkov, skúsených lyžiarov aj pre celé rodiny. Na každom rohu je navyše požičovňa vybavenia či lyžiarska škola. Ak ste zapálený bežkár, tiež si tu prídete na svoje. Množstvo možností na zimné športovanie navyše dopĺňa krásna príroda, ktorá stojí za dlhú vychádzku, aj keď sa schováva pod dôkladnou snehovou pokrývkou. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja aj zábavy.

Viac informácií
Lyžovanie v Krkonošiach
Lyžovanie v Krkonošiach
Chodník korunami stromov Krkonoše
Chodník korunami stromov Krkonoše
Špindlerův Mlýn v zime
Špindlerův Mlýn v zime