Vypravte sa na parádnu aktívnu dovolenku do Jeseníkov. Penzión Pepovka ponúka ubytovanie aj pre rodiny s deťmi. Pochutnáte si na polpenzii a užijete si oddych v privátnom wellness s vírivkou a saunou. Celoročne je navyše otvorený bazén s morskou vodou. V okolí je mnoho atrakcií, ski areálov a zaujímavých miest.

O ubytovaní

Horský Penzión Pepovka sa nachádza v CHKO Hrubý Jeseník. Toto pokojné miesto s výnimočnou atmosférou obklopené prírodou je na dosah všetkých krás Jeseníkov. Len 200 metrov od penziónu sa nachádza lyžiarska zjazdovka Filipovice, čo oceníte najmä v zimnom období. Pokiaľ ale lyžovaniu príliš neholdujete, nemusíte sa báť, že by ste tu nemali čo robiť. Vydajte sa napríklad na krátky výlet k Pamätníku obetiam čarodejníckych procesov (1,3 km) alebo napríklad za relaxom do Priessnitzových kúpeľov (2,9 km) so všetkými kúpeľnými krásami.

Kde budete spať?

Penzión ponúka celoročné ubytovanie v moderných dvoj až päťlôžkových izbách s LCD TV, WiFi pripojením a samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom, toaletou a fénom. Väčšie izby sú určené najmä pre rodiny s deťmi, ktoré ocenia aj ďalšie vybavenie penziónu. Všetky izby sú nefajčiarske.

Na čom si pochutnáte?

V miestnej reštaurácii si pochutnáte na českej kuchyni.

Kde budete relaxovať?

Odpočinok si doprajete vďaka privátnemu wellness. Čaká vás vírivka, fínska sauna a infra sauna. Celoročne je v prevádzke tiež vyhrievaný bazén.

Cestujete s deťmi?

Deti sa tu nudiť rozhodne nebudú! Detské ihrisko aj detský kútik s premietaním rozprávok pre ne bude k dispozícii po celú dobu pobytu.

Niečo naviac

K dispozícii vám bude tiež spoločenská miestnosť s krbom a možnosťou premietania, tenisový kurt a viacúčelové ihrisko

Penzion Pepovka

Penzion Pepovka

Filipovice 8 , Bělá pod Pradědem
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
14 km
Zastávka
0,7 km
Zjazdovka
0,2 km

Tipy na výlet

Jeseníky

JeseníkyTip na výlet

Takzvanú Jesenickú oblasť na severe Moravy tvorí najvyššie moravské pohorie Hrubý Jeseník spolu so svojím podhorím Nízkym Jeseníkom, Kralickým Sněžníkom a Rychlebskými horami. Chránená krajinná oblasť Jeseníky však zahŕňa iba Hrubý Jeseník s priľahlou Hanušovickou a Zlatohorskou vrchovinou. Najvyšším a najznámejším bodom Jeseníkov je Praděd s výškou 1 491 m n. m. Tieto krásne hory ponúkajú uprostred podmanivej prírody s čistým vzduchom stovky značených trás pre peších i cyklistov, nájdete tu ale tiež známe zimné strediská, kúpele, relaxačné centrá i pamiatky.

Najväčšie lákadlá Jeseníkov:

  • Praděd
  • Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
  • Karlova Studánka

Pri svojich prechádzkach by ste ale nemali minúť ani vrcholy Petrovy kameny či Keprník, chaty na Červenohorskom sedle, Ovčárnu, vodopády Bílé Opavy a rašeliniská Skřítek či Rejvíz.Pokiaľ do Jeseníkov mierite skôr za oddychom, navštívte trebárs Termálne kúpele vo Veľkých Losinách (kde si môžete zároveň urobiť prehliadku Múzea papiera) a v Jeseníku či Balneopark Priessnitzovy lázně.

Viac informácií
Karlova Studánka
Karlova Studánka
Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
Prečerpávacia vodná elektráreň Dlouhé Stráně
Chodník v oblakoch Dolní Morava
Chodník v oblakoch Dolní Morava