Relaxujte v Mariánskych Lázňach v Hoteli Ferdinand *** a užite si dokonalú pohodu. Pripravili sme vám balíček s bohatou polpenziou, kávou so zákuskom, vstupom do soľnej jaskyne a tiež až 3 procedúrami. Čo napríklad čokoládový zábal, klasická masáž chrbta alebo rašelinové nahriatie? Tešte sa aj na 35 % zľavu na ďalšie masáže či 10 % zľavu na vstup do parku Boheminium.

O ubytovaní

Vydajte sa za oddychom a zabudnite na zhon a stres pri pobyte v Hoteli Ferdinand ***. Nájdete ho asi kilometer od stredu mesta, teda si užijete príjemnú a tichú atmosféru, zároveň vám to však do centra nebude trvať dlho. K hlavnej kolonáde s liečivými prameňmi a Spievajúcej fontáne je to 2,6 km, v blízkom okolí sa tiež nachádza mnoho známych liečivých prameňov, napríklad Rudolfov prameň (1,6 km). Okrem týchto miest však nevynechajte ani Mecséryho vyhliadku (3,1 km) či Obůrky Hvozd (3,7 km). Na dlhší výlet sa vyberte na zámok Kynžvart (10,4 km) či do Slavkovského lesa (23,3 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách, ktoré sú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. Nechýba tu ani telefón, TV a rádio.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli nájdete aj reštauráciu, kde sa servírujú jedlá českej i medzinárodnej kuchyne, ktorá vám na požiadanie pripraví aj vo vegetariánskej či diétnej verzii. Ďalej je vám k dispozícii denný bar, terasa a záhrada.

Kde budete relaxovať?

Využiť môžete tiež hotelové wellness centrum, ktoré je ideálne na odpočinok. Doprajte si terapiu v soľnej jaskyni alebo si oddýchnite v saune.

Hotel Ferdinand ***

Hotel Ferdinand ***

Kollárova 330/16 , Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
100 Kč/noc pred hotelom, 150 Kč/noc v garáži

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zastávka
100 m
Zjazdovka
3 km

Tipy na výlet

Mariánské Lázně

Mariánské LázněTip na výlet

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Čo patrí medzi skvosty Mariánskych Lázní?

  • Spievajúca fontána
  • Hlavná kúpeľná kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
  • Kolonáda Ferdinandovho prameňa

Navštívte tiež Park Boheminium. Môžete tu obdivovať miniatúry českých pamiatok. K prechádzkam sú ideálne Skalníkovi sady, park u Lesného prameňa alebo vychádzková trasa Kráľovská cesta.

Ak sa chcete vydať na výlet mimo mesto, odporúčame hrad Loket alebo hrad a zámok Bečov nad Teplou, kde sa nachádza relikviár svätého Maura.

Viac informácií
Miniaturpark Boheminium
Miniaturpark Boheminium
Zámok Kynžvart
Zámok Kynžvart
Cheb
Cheb