Hotel Ferdinand ***

Hotel Ferdinand ***

Kollárova 330/16, Mariánské Lázně
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
100 Kč/noc pred hotelom, 150 Kč/noc v garáži

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
2 km
Zastávka
100 m
Zjazdovka
3 km

O ubytovaní

Vydajte sa za oddychom a zabudnite na zhon a stres pri pobyte v Hoteli Ferdinand ***. Nájdete ho asi kilometer od stredu mesta, teda si užijete príjemnú a tichú atmosféru, zároveň vám to však do centra nebude trvať dlho. K hlavnej kolonáde s liečivými prameňmi a Spievajúcej fontáne je to 2,6 km, v blízkom okolí sa tiež nachádza mnoho známych liečivých prameňov, napríklad Rudolfov prameň (1,6 km). Okrem týchto miest však nevynechajte ani Mecséryho vyhliadku (3,1 km) či Obůrky Hvozd (3,7 km). Na dlhší výlet sa vyberte na zámok Kynžvart (10,4 km) či do Slavkovského lesa (23,3 km). Ani v zime sa v kúpeľnom meste nudiť nebudete. Nájdete tu totiž Ski areál Mariánky (3 km), kde si užijete aj zimné športy.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách, ktoré sú vybavené kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. Nechýba tu ani telefón, TV a rádio.

Na čom si pochutnáte?

V hoteli nájdete aj reštauráciu, kde sa servírujú jedlá českej i medzinárodnej kuchyne, ktorá vám na požiadanie pripraví aj vo vegetariánskej či diétnej verzii. Ďalej je vám k dispozícii denný bar, terasa a záhrada.

Kde budete relaxovať?

Využiť môžete tiež hotelové wellness centrum, ktoré je ideálne na odpočinok. Doprajte si terapiu v soľnej jaskyni alebo si oddýchnite v saune.