Vydajte sa na odpočinkový pobyt do Karlových Varov a ubytujte sa v Humboldt Park Hoteli & Spa **** s komfortnými izbami, polpenziou a tiež vstupom do wellness (bazén, vírivka, sauny). Čakajú vás aj 3 relaxačné procedúry - kúpeľ, čiastočná masáž a parafínový zábal.

O ubytovaní

Humboldt Park Hotel & Spa **** sa nachádza s samotnom srdci Karlových Varov v tesnej blízkosti slávnych kolonád a horúcich prameňov. Priamo pred hotelom leží park Dvořákove sady, kde môžete nerušene relaxovať. Pozdĺž brehov rieky Teplá sa behom pár minút chôdze dostanete na Mlýnské nábrežie (300 m), po ktorom cez Mlýnsku kolonádu (600 m) a Tržnú kolonádu (800 m) dôjde až na najznámejšiu Vřídelní kolonádu s prameňom Vřídlo (1 km). Ľahko sa dostanete tiež na Sovovu cestu (800 m), ktorá vás zavedie na tie najkrajšie vyhliadky, odkiaľ uvidíte Karlove Vary ako na dlani. Prekrásne panorámy uvidíte z rozhľadne Diana (2,5 km), z vyhliadky Jelení skok (1,4 km) či z vyhliadky Karla IV. (2,5 km). Pri návšteve Karlových Varov by ste rozhodne nemali minúť pôsobivú budovu Grandhotela Pupp (1 km). Obľúbené je tiež sklárske múzeum Moser (4 km) a Múzeum Jana Bechera (900 m).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe so zvukotesnými oknami. Každá izba je vybavená WiFi pripojením, satelitnou televíziou, minibarom, telefónom, trezorom a písacím stolom. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou, bidetom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je klimatizovaná a v historickom štýle vybavená reštaurácie Alexandr. Jej súčasťou je terasa s jedinečným výhľadom na centrum mesta a rieku Teplá. Podávajú sa tu predovšetkým ľahké a čerstvé jedlá vrátane bezlepkových a vegetariánskych úprav. Raňajky sa podávajú formu bufetu s ponukou teplých i studených jedál. Večera má podobu servírovaného menu alebo bohatého bufetu. Príjemné posedenie nájdete v priestoroch Lobby baru, kde sú po celý deň k dispozícii vybranej kávy, aromatické vína a ďalšie občerstvenie.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre sa nachádza fínska a parná sauna, bazén a vírivka. Širokú škálu kúpeľných liečebných procedúr pre relaxáciu, posilnenie imunitného systému a zdravie ponúka balneo centrum. Dopriať si tu môžete napríklad masáže, kúpele, zábaly, oxygenoterapiu a mnoho ďalšieho.

Niečo naviac

Priamo v hoteli je možné za poplatok zapožičanie bicyklov, na ktorých môžete spoznávať krásy Karlových Varov aj okolia.

Humboldt Park Hotel & Spa ****

Humboldt Park Hotel & Spa ****

Zahradní 803/27 , Karlovy Vary
Česká republika

+420 355 323 121

reservation.humboldt@hotelis.cz

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 450 Kč/deň (nutné rezervovať vopred)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,6 km
Zástavka
0,3 km

Tipy na výlet

Karlove Vary

Karlove VaryTip na výlet

Karlove Vary boli založené už v roku 1350 na povel Karla IV. História liečby tu trvá už viac ako 660 rokov. Zlatú éru a najväčší rozkvet ale kúpele zažívajú až od 18. a 19. storočia, kedy získavajú celosvetový ohlas a tiež dnešnú architektonicky úchvatnú podobu. Liečivé pramene tu pomocou termálnych kúpeľov a pitné kúry pomáhajú na liečbu ochorení pohybového a tráviaceho ústrojenstva a pri poruchách látkovej výmeny.

Najkrajšie kolonády Karlových Varov:

  • Tržní kolonáda
  • Mlýnská kolonáda
  • Sadová kolonáda
  • Vřídelní kolonáda
  • Všetky kolonády ukrývajú pramene, ktoré môžete ochutnať. Kúpte si v jednom z miestnych stánkov kúpeľný pohárik a vydajte sa na prieskum. K odpočinku je k dispozícii veľké množstvo lavičiek. Posaďte sa a vychutnávajte nezabudnuteľnú atmosféru.

Pri návšteve mesta by ste nemali vynechať niekoľko pamiatok a atrakcií. Patrí k nim pravoslávny kostol sv. Petra a Pavla, rozhľadňa Diana, pri ktorej sa nachádza Motýlí dom a výletné reštaurácie, sklárne Moser a Návštevnícke centrum Becherovka. K prechádzkam kúpeľným lesom pozýva niekoľko vyhliadok. Najznámejšia je vyhliadka Jelení skok, jeden zo symbolov mesta. K Varom neodmysliteľne patria aj tradičné kúpeľné oplátky. Pri prechádzkach mestom si ich môžete vychutnávať jednotlivo v podobe horúcej oblátky. Celé balenia sú potom v ponuke aj v darčekovom prevedení a v mnohých príchutiach.

Viac informácií
Alžbětiny lázně
Alžbětiny lázně
Tržná kolonáda
Tržná kolonáda
Rozhľadňa Diana
Rozhľadňa Diana