Humboldt Park Hotel & Spa ****

Humboldt Park Hotel & Spa ****

Zahradní 803/27, Karlovy Vary
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 250 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za poplatok 450 Kč/deň (nutné rezervovať vopred)

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,1 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,6 km
Zastávka
0,3 km

O ubytovaní

Humboldt Park Hotel & Spa **** sa nachádza s samotnom srdci Karlových Varov v tesnej blízkosti slávnych kolonád a horúcich prameňov. Priamo pred hotelom leží park Dvořákove sady, kde môžete nerušene relaxovať. Pozdĺž brehov rieky Teplá sa behom pár minút chôdze dostanete na Mlýnské nábrežie (300 m), po ktorom cez Mlýnsku kolonádu (600 m) a Tržnú kolonádu (800 m) dôjde až na najznámejšiu Vřídelní kolonádu s prameňom Vřídlo (1 km). Ľahko sa dostanete tiež na Sovovu cestu (800 m), ktorá vás zavedie na tie najkrajšie vyhliadky, odkiaľ uvidíte Karlove Vary ako na dlani. Prekrásne panorámy uvidíte z rozhľadne Diana (2,5 km), z vyhliadky Jelení skok (1,4 km) či z vyhliadky Karla IV. (2,5 km). Pri návšteve Karlových Varov by ste rozhodne nemali minúť pôsobivú budovu Grandhotela Pupp (1 km). Obľúbené je tiež sklárske múzeum Moser (4 km) a Múzeum Jana Bechera (900 m).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe so zvukotesnými oknami. Každá izba je vybavená WiFi pripojením, satelitnou televíziou, minibarom, telefónom, trezorom a písacím stolom. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou, bidetom a fénom.

Na čom si pochutnáte?

Súčasťou hotela je klimatizovaná a v historickom štýle vybavená reštaurácie Alexandr. Jej súčasťou je terasa s jedinečným výhľadom na centrum mesta a rieku Teplá. Podávajú sa tu predovšetkým ľahké a čerstvé jedlá vrátane bezlepkových a vegetariánskych úprav. Raňajky sa podávajú formu bufetu s ponukou teplých i studených jedál. Večera má podobu servírovaného menu alebo bohatého bufetu. Príjemné posedenie nájdete v priestoroch Lobby baru, kde sú po celý deň k dispozícii vybranej kávy, aromatické vína a ďalšie občerstvenie.

Kde budete relaxovať?

V hotelovom wellness centre sa nachádza fínska a parná sauna, bazén a vírivka. Širokú škálu kúpeľných liečebných procedúr pre relaxáciu, posilnenie imunitného systému a zdravie ponúka balneo centrum. Dopriať si tu môžete napríklad masáže, kúpele, zábaly, oxygenoterapiu a mnoho ďalšieho.

Niečo naviac

Priamo v hoteli je možné za poplatok zapožičanie bicyklov, na ktorých môžete spoznávať krásy Karlových Varov aj okolia.