Užite si parádnu dovolenku na južnej Morave len 9 km od obľúbeného Znojma. V Hoteli Styria *** vás čaká príjemné ubytovanie, chutná polpenzia aj relaxácia v bazéne bez obmedzenia. Dieťa do 6 rokov má pobyt zdarma.

O ubytovaní

Hotel Styria sa nachádza v juhomoravskej obci Chvalovice a ponúka pohodlné ubytovanie v malebnej krajine plnej viníc. V okolí vedie mnoho turistických a cyklistických trás, po ktorých môžete objavovať krásy prírody. Vedie tadiaľ aj najdlhšiu vinárska cesta spájajúca 55 vinárskych obcí v celkovej dĺžke 189 kilometrov. V obci Šaldorf-Sedlešovice (8 km) nájdete slávnu uličku Modrých pivníc, ktorá patrí k najkrajším miestam na Znojemsku. Mesto Znojmo (9 km) láka na historické jadro s kostolmi, renesančnými pamiatkami, krivolakými uličkami a romantickými vyhliadkami. Navštíviť tu môžete rotundu sv. Kateřiny (10 km), Znojemský hrad (10 km) a tiež Znojemské podzemie, ktoré tvorí najrozsiahlejší komplex podzemných chodieb v Česku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe s vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si každé ráno pochutnáte na servírovaných raňajkách. V priebehu dňa je možné objednávať si pokrmy zo stáleho jedálneho lístka. Večer sa podávajú servírované večere.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je wellness s vnútorným bazénom s prihrievanie vodou. Možné je dokúpiť tiež privátne vírivku v jaskyni.

Hotel Styria ***

Chvalovice 175 , Chvalovice
Česká republika

+420774044195

info@styriahotel.cz

Check In
14:00 - 17:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zadarmo

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vnútorný bazén
Vonkajší bazén
Vírivka
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
9 km
Zástavka
0,2 km

Tipy na výlet

Znojemské podzemie Tip na výlet

Systém podzemných chodieb a pivníc pod Znojmom, ktorý je dlhý takmer 27 km a má až 4 poschodia, vznikol na prelome 14. a 15. storočia ako priestor na hospodárske účely. Neskôr hral svoju rolu aj v dômyselnej obrane mesta. V dnešnej dobe slúži predovšetkým ako turistická atrakcia pre všetkých milovníkov histórie, architektúry a netradičných zážitkov.

Loucký kláštor
Juhomoravské múzeum v Znojme
Rotunda sv. Kataríny