Prostredie Jeseníkov je balzamom na dušu samo o sebe. Ešte väčší odpočinok pre telo i dušu sa z neho stane po spojení s ubytovaním v 4* Wellness Hoteli Peras. Užite si tu relax, ako sa patrí - vďaka neobmedzenému vstupu do bazéna aj fitness, bohatým bufetovým raňajkám a prípadne aj trojchodovým večerám, popoludňajšiemu dezertu a mnoho výletných cieľov v okolí.

O ubytovaní

Jeseníky ponúkajú mnoho krás a jednou z nich je bezpochyby aj Wellness Hotel Peras ****. Nájdete ho v mieste s preukázateľne najčistejším ovzduším v strednej Európe, a to v obci Ludvíkov, medzi Vrbnom pod Pradědom a Karlovou Studánkou. Už to napovedá, že tu bude množstvo výletných cieľov - jedným z nich je priamo Karlova Studánka (4,4 km), kde nájdete parádne kúpele. Pokiaľ vás láka výlet do prírody, vydajte sa napríklad náučným chodníkom Biela Opava až k samotným vodopádom (10 km) alebo na samotný Praděd (15 km). V zime nechýba ani množstvo skiareálov, pričom najbližší lyžiarsky vlek nájdete už 650 metrov od hotela.

Kde budete spať?

V tomto štvorhviezdičkovom hoteli sa dočkáte krásneho ubytovania v jednej zo 14 izieb či apartmánov. V každom z nich vám poslúži okrem kvalitnej postele aj satelitná LCD TV, WiFi pripojenie, trezor, minibar, telefón, kávový a čajový servis a vlastná kúpeľňa s WC, sprchou a fénom.

Súčasťou niekoľkých izieb je aj balkón a do väčšiny z nich je možné pridať prístelku.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa dočkáte tradičných českých pokrmov i jedál medzinárodnej kuchyne, kedy celé menu je postavené na kvalitných a starostlivo vyberaných surovinách. Lokálne špeciality pre vás pripravujeme z regionálnych surovín. V lete si môžete pochúťky užiť aj na terase.

Kde budete relaxovať?

Krásne prostredie hotelového wellness centra vám ponúkne tri druhy sáun, vírivku, vnútorný bazén aj široký výber masáží a telových rituálov. V teplých mesiacoch vás poteší aj prírodné kúpacie jazierko s priezračne čistou vodou.

Cestujete s deťmi?

Deťom tu krásne poslúži vonkajšie ihrisko.

Niečo naviac

A to stále nie je všetko. Počas svojho pobytu využívajte fitness s cyklotrenažérmi, bežeckými pásmi, rebrinami a ďalším vybavením podľa ľubovôle. Ďalej si môžete za dodatočný poplatok prenajať vonkajší tenisový a squashový kurt, vnútornú boulderovú stenu, prírodnú lezeckú stenu s 5 cestami alebo zapožičať jazdné bicykle či elektrobicykle s prilbami, nordic-walkingové palice , horolezecké vybavenie a tiež tenisové či squashové rakety.

Wellness Hotel Peras ****

Wellness Hotel Peras ****

Ludvíkov 35 , Ludvíkov
Česká republika

+420 607 968 222

info@peras.cz

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detské ihrisko
Fitness
Požičovňa bicyklov
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
0,1 km
Aquapark
30 km
Zjazdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Lyžovanie v Jeseníkoch

Lyžovanie v JeseníkochTip na výlet

Zájsť si na zimnú dovolenku v Jeseníkoch bude jeden z vašich najlepších nápadov na zimný pobyt. Či už chcete lyžovať, jazdiť na snowboarde, na bežkách, alebo si len chcete užiť pohodový aktívny či wellness pobyt v horách, Jeseníky vám ponúknu všetko. Pokiaľ sa ale budete chcieť vydať za lyžovaním, skúste napríklad niektorý z našich nasledujúcich tipov.

Kam za lyžovaním v Jeseníkoch?

  • Do Ski areálu Praděd, na tzv. "Moravský ľadovec", kde môžete prejsť až 4,5 km zjazdoviek rôznych náročností a viac ako 20 km upravovaných bežeckých trás.
  • Do Ski areálu Miroslav, ak si chcete užiť skvelý aktívny čas s celou rodinou. Dvojsedačková lanovka, tri lyžiarske vleky, 600-metrový snowpark s railovými prekážkami aj lyžiarska škola poteší všetkých členov vašej rodiny.
  • Do Ski areálu Ramzová, ak vás láka zísť 3,2 km dlhú zjazdovku priamo zo Šeráku alebo prejsť nádherné, panoramatické horské trasy na bežkách.
  • Do Ski Jonas Parku Ostružná za najmodernejšie vybaveným detským park s detským vlekom, pohyblivým pásom a kolotočom. Kým o deti bude dobre postarané, rodičov poteší 6 upravovaných zjazdoviek s dĺžkou 2,5 km.
  • Do Ski areálu Vrbno pod Pradědem pre lyžovanie či snowboardovanie na 800 metrov dlhej zjazdovke, a to aj na požičanom vybavení z tunajšej požičovne alebo pod dohľadom inštruktora.
Viac informácií
Ski areál Dolní Morava - Sněžník
Ski areál Dolní Morava - Sněžník
Ski areál Praděd
Ski areál Praděd
Ski areál Ramzová
Ski areál Ramzová