Zájdite si na dovolenku do Krkonôš a ubytujte sa v centre Harrachova s krásnym výhľadom na len pár krokov vzdialený ski areál a skokanské mostíky. Presne to na vás čaká v krásnom Pensione 7 s dlhoročnou tradíciou. Okrem privátneho wellness vás poteší aj fľaša vína, popoludňajšou kávou s dezertom, chutnou polpenziou či zapožičaním palíc na Nordic Walking. A že je čo v okolí objavovať!

O ubytovaní

Pension 7 *** nájdete v centre Harrachova v krásnej krkonošskej prírode s výhľadom na skokanské mostíky. V okolí Harrachova nájdete množstvo zaujímavých miest, napríklad Čertovu hora, kam sa môžete vydať buď pešo, alebo lanovkou, Mumlavský a Pančavský vodopád, Prameň Labe alebo Rozhľadňu Štěpánka. Najbližší skiareál nesie názov Hilbert a ste pri ňom pešo za 3 minúty.

Kde budete spať?

Všetky izby v penzióne poskytnú okrem útulného ubytovania aj satelitnú televíziu, WIFI, trezor, posedenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

V nefajčiarskej reštaurácii Pensionu 7 sa príjemne občerstvíte najmä typickými krkonošskými a českými jedlami, kvalitnou kávou, dezertmi a ďalšími sladkosťami. Zastúpené sú aj pokrmy medzinárodnej kuchyne a ďalšie špeciality. Raňajky sa tu podávajú formou bohatého bufetu.

Kde budete relaxovať?

Penzión ponúka privátne wellness centrum s fínskou saunou, vírivkou, relaxačnou miestnosťou aj čistiacou sprchou. Za príplatok je tu možnosť aj masáží.

Niečo naviac

V penzióne sa nachádza aj spoločenská miestnosť, veľmi slušne vybavená kuchyňa, televízia, herňa s biliardom, stolným tenisom a futbalom. Okrem toho je tu aj priestor na úschovu bicykla či lyží.

Pension 7

Pension 7

Centrum 617 , Harrachov
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,8 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,8 km
Zjazdovka
0,2 km

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete

Krkonošský národný park v leteTip na výlet

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.

Najväčšie lákadlá Krkonôš:

  • najvyššia hora Českej republiky Sněžka
  • Mumlavský vodopád
  • Chodník korunami stromov Krkonoše
  • Nevynechajte ani Čiernohorské rašeliniská, Krkonošské múzeum v Jilemnici, prechádzku k prameňu Labe a Labský vodopád.

Medzi najvýznamnejšie obce Krkonôš patrí Harrachov, Janské Lázně, Jilemnice, Špindlerův Mlýn, Vrchlabí, Pec pod Sněžkou či Rokytnice nad Jizerou. V Jánskych Lázňach si môžete užiť prechádzky po miestnej kolonáde alebo sa vyviezť kabínovou lanovou na vrchol Čiernej hory. V Harrachove navštívte múzeum skla a v Špindlerovom Mlýne zamierte za relaxáciou do aquaparku.

Viac informácií
Chodník korunami stromov Krkonoše
Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Mumlavské vodopády
Aquapark Špindlerův Mlýn
Aquapark Špindlerův Mlýn