Pension 7

Pension 7

Centrum 617, Harrachov
Česká republika

Prevádzkuje spoločnosť:
Kateřina Ulrichová IČ: 66792495


+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 13:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 100 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detský kútik
Detské ihrisko
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Baby friendly
Wellness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od kúpeľov
0,8 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,8 km
Zjazdovka
0,2 km
Bežkovanie
0,2 km

O ubytovaní

Pension 7 *** nájdete priamo v centre Harrachova v krásnej krkonošskej prírode, s výhľadom na skokanské mostíky. Ubytovanie sa pre vás stane ideálnym východiskovým bodom, z ktorého budete mať na dosah ruky nielen prírodné krásy, ale aj zábavné turistické atrakcie. Obľúbené športové stredisko Harrachov vás nesklame v žiadnom ročnom období. V lete sa vydajte objaviť prírodné perly, ako je slávny Mumlavský vodopád (1,6 km), dajte do tela pri výstupe na Lysú horu (8,5 km) alebo rozhľadňu Štěpánku ( 9,5 km) v malebnom Kořenove.

Využite množstvo značených turistických trás i cyklotrás, ktoré vedú nedotknutou krajinou s nádhernými výhľadmi. S deťmi si prejdite Včelí náučný chodník (2,5 km) alebo ich nechajte vyblázniť sa v lanovom parku v Rokytnici nad Jizerou (6,5 km). A ak by vás sklamalo počasie, nezúfajte, aj tak máte v Harrachove a okolí čo podniknúť. Nájdete tu hneď niekoľko zaujímavých múzeí, ktoré spestria vašu návštevu Krkonôš novými poznatkami. Navštívte Banícke múzeum (1,6 km) s prehliadkou štôlne, zavítajte do Múzea skla (1 km), kde nahliadnete do tajov sklárstva alebo navštívte Ski múzeum (900 m), v ktorom objavíte aj 100 rokov staré exempláre.

V zime je, samozrejme, hlavným miestnym lákadlom lyžovania. Najbližší ski areál nesie názov Hilbert a ste u neho pešo za 3 minúty. Otestovať môžete tiež jeden z najväčších a najnavštevovanejších lyžiarskych areálov v ČR, Ski areál Harrachov na Čertovej hore (6,7 km). Moderný raj zimnej zábavy ponúka celkom 6,5 km zjazdoviek aj skvelé podmienky pre rodiny s deťmi. O nič menej zážitkov vás čaká v ski areáloch Paseky Nad Jizerou (14,4 km), Studenov (4,7 km) alebo Rokytnice (16,9 km).

Kde budete spať?

Tešiť sa môžete na útulné, komfortne vybavené izby v horskom štýle. Všetky disponujú satelitnou televíziou, WIFI pripojením, trezorom, posedením a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom.

Na čom si pochutnáte?

V nefajčiarskej reštaurácii Pensionu 7 sa príjemne občerstvíte najmä typickými krkonošskými a českými jedlami, kvalitnou kávou, dezertmi a ďalšími sladkosťami. Zastúpené sú aj pokrmy medzinárodnej kuchyne a ďalšie špeciality.

Kde budete relaxovať?

Penzión ponúka privátny wellness s fínskou saunou, vírivkou, relaxačnou miestnosťou aj čistiacou sprchou. Za príplatok je tu možnosť aj masáží.

Niečo naviac

V penzióne sa nachádza aj spoločenská miestnosť, veľmi slušne vybavená kuchyňa, televízia, herňa s biliardom, stolným tenisom a futbalom. Okrem toho je tu aj priestor na úschovu bicykla či lyží.

Tipy na výlet

Krkonošský národný park v lete
Krkonošský národný park v lete
Chodník korunami stromov Krkonoše
Chodník korunami stromov Krkonoše
Mumlavské vodopády
Mumlavské vodopády