V Hoteli S-centrum Benešov *** si užijete bohatú polpenziu, športové aktivity ako biliard či stolný tenis, relaxáciu vo vírivke či fínskej saune, neobmedzený vstup do posilňovne s kardiozónou. Navyše dostanete 20% zľavu na fínsku saunu a parnú saunu so soľnou tryskou.

Zámok Konopiště Tip na výlet

Pôvodne hrad z 13. storočia, dnes úchvatný zámok v pseudohistorickom romantickom hradnom štýle. Práve súčasnú nezameniteľnú podobu dostal zámok na prelome 19. a 20. storočia, kedy bol jeho vlastníkom sám následník rakúskeho trónu František Ferdinand d'Este. V prehliadkových okruhoch si tu dnes prehliadnete napríklad honosné salóny, súkromné izby cisárskej rodiny alebo loveckú trasu s mnohými expozíciami.

Aktívna dovolenka blízko Prahy

Vydajte sa stráviť dovolenku do pokojného hotela S-centrum *** v Benešove pri Prahe. Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, v ktorých nechýba televízor, rádio ani vlastné sociálne zariadenie. Na výber sú tiež rodinné izby so štyrmi až piatimi lôžkami a dvomi oddelenými spálňami.

V štýlovej hotelovej reštaurácii Grosso, ktorá sa špecializuje na taliansku kuchyňu, sa môžete tešiť na domáce cestoviny alebo pizzu priamo z pece na dubové drevo. V rámci polpenzie na vás čakajú výborné raňajky formou bufetu, zatiaľ čo na večeru máte na výber až z 20 jedál a ako zakončenie výborný domáci múčnik. Pre deti je v reštaurácii k dispozícii detský kútik.

Skvelé fitness aj relaxačná zóna

V hoteli S-centrum *** si vyberie každý. Odpočinok vám bezpochyby zaistí relaxačná zóna s vírivkou, saunou a parou so soľnou tryskou a hviezdnym nebom. Objednať si môžete tiež príjemné masáže, ktoré vykonávajú certifikovaní maséri.

Ak radi trávite dovolenku aktívne, ste na správnom mieste, pretože športový areál hotela ponúka najväčšie vyžitie v regióne. Je vybavený 7 tenisovými kurtmi (3 nové vonkajšie antukové kurty, 2 vonkajšie kurty s kobercom a 2 vnútorné kurty v hale). Tenisovú halu možno prispôsobiť k hre bedmintonu (až 4 ihriská) alebo stolnému tenisu.

Ďalej si môžete zahrať bowling, stolný tenis, beach volejbal, nohejbal, volejbal, futbal, bedminton, biliard či petanque. Neobmedzene je vám k dispozícii skvele vybavené fitness s kardiozónou a tiež osviežujúci vonkajší bazén.

S-centrum Benešov ***

U Vodárny 2215, Benešov
Česká republika

+420 773 129 261

info@scentrum.eu

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vonkajší bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Fitness
Požičovňa bicyklov
Konferenčná miestnost
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od centra
1,3 km
Zastávka
0,1 km
Aquapark
34 km

Tipy na výlet

Múzeum Jawa Konopiště

Pre všetkých milovníkov motocyklov je tu Múzeum Jawa Konopiště, v ktorom si pozriete nielen stroje značky Jawa, ale tiež sa dozviete niečo o histórii firmy, výrobných materiáloch a metódach výroby. Ďalším lákadlom je historická dokumentácia pretekárskych úspechov českých motocyklových značiek v 20. storočí.

Zámok Jemniště

Navštívte barokový zámok Jemniště z roku 1725, ktorého majiteľom je Jiří Sternberg, ktorý dokonca so svojou rodinou obýva jedno z krídel. Jemniště je inak miestom romantických svadieb, osláv a parkových piknikov v nádherných záhradách. Prezrieť si môžete aj interiéry so zbierkami rodiny Sternbergovcov a zámockú kaplnku sv. Jozefa.

Aquapalace Praha

Chcete si na chvíľu oddýchnuť od historických pamiatok a naopak sa poriadne vyblázniť s deťmi? Potom navštívte Aquapark Aquapalace v Čestliciach, ktorý je zárukou skvelého dňa pre všetky generácie. Kým deti si tu môžu užiť tobogány, kĺzačky aj umelé vlnobitie, rodičia si určite radi oddýchnu v saunovom a wellness svete plnom relaxu a procedúr.