Krásna lokalita Jizerských hôr priamo láka na pobyt. Vydajte sa do dedinky Dolní Maxov, ubytujte sa v Hoteli Maxov *** a užite si polpenziu aj saunu. Blízko nájdete priehradu Josefův Důl, horu Špičák a veľa turistických trás.

Vodná nádrž Josefův Důl Tip na výlet

Priehrada Josefův Důl v Jizerských horách bola postavená na rieke Kamenici v rokoch 1976 - 1982 ako zásobáreň vody pre oblasť Liberecka. Kúpanie je tu preto zakázané, napriek tomu patrí nádrž k obľúbeným turistickým cieľom. Dve hrádze poskytujú skvelé podmienky pre cyklistiku a in-line korčuľovanie, navyše si užijete aj peknú prírodu v okolí.

Jizerské hory v útulnom hoteli

Hotel Maxov *** leží vo výške 735 m n. m. a nájdete ho v pokojnej dedinke Dolní Maxov neďaleko Jablonca nad Nisou (9 km). Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a štvorlôžkových izbách s televíziou a vlastnou kúpeľňou.

V hotelovej reštaurácii sa tešte na skvelú polpenziu. Reštaurácia je otvorená po celý deň, takže zájsť si sem môžete aj na obed.

Ak vyrážate s deťmi, poteší vás detská herňa a ihrisko, pre dospelých je potom k dispozícii nočný bar s biliardom. Pri hoteli nájdete aj tenisové kurty. Najväčší relax si ale doprajete v saune.

Športové vyžitie a výlety za krásami prírody

Turistické aj cyklistické trasy nájdete všade okolo. Zavedú vás na Bukovou horu, k priehrade Josefův Důl či na vyhliadkové miesto Krásná Máří nad roklinou Veľkého Štolpichu. Hubári sa radi nechajú zlákať do okolitých lesov.

Autom sa môžete vydať do Jablonca nad Nisou, kde už sa vám o zábavu postará bazén, Múzeum skla a bižutérie, Múzeum hračiek alebo bowling.

Hotel Maxov ***

Dolní Maxov 710, Josefův Důl
Česká republika

+420 776 868 181

info@hotelmaxov.cz

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Lyžiareň

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zastávka
5,6 km
Zjazdovka
1 km

Tipy na výlet