Máte chuť na netradičnú dovolenku v Česku? Vydajte sa do Beskýd a ubytujte sa v areáli Na Mlýně, kde vás čakajú luxusné izby v podkroví mlyna, bohatá polpenzia a privátne wellness v relaxačnej kadi a sudovej fínskej saune. Naviac minigolf zdarma.

Komfortné ubytovanie v mlyne v Beskydách

Areál Na Mlýně je štýlovým miestom na odpočinok uprostred beskydskej prírody. Rozkladá sa na pravom brehu riečky Ondřejnice v blízkosti Palkovických hôrok.

Ubytovaní budete v podkroví hlavnej budovy mlyna zo 16. storočia alebo v chatkách, ktoré ponúkajú dvojlôžkové izby či mezonet pre päť osôb. Izby sú ako sa patrí štýlovo zariadené, poskytujú však aj všetok potrebný komfort, vrátane TV a sociálneho zariadenia.

Spodné poschodie mlyna je prístupné verejnosti, rovnako ako reštaurácia U Mlynářky, kde domácu kuchyňu skvelo dopĺňajú kvasnicové špeciály z Kozlovíc. Vy sa tu môžete tešiť na bohatú polpenziu.

Wellness i dobová dedinka

Novo boli v areáli inštalované sauny v dubových sudoch s ochladzovacími bazénikmi so studničnou vodou. Chvíle relaxu si doprajete i v Kozlovických bečkách s vodou s teplotou 39 °C.

Prechádzajte sa po malebných zákutiach s rybníčkami, mlynskými náhonmi, záhonmi či kaplnkou sv. Floriána. V areáli vás tiež čaká dobová výstavba, kováčska dielňa, bednáreň či vonkajšie posedenie pri grile. Zahrať si môžete minigolf alebo vonkajšie šachy.

Dodatočné info

 • Vonkajšiu relaxačnú kaďu nie je možné využiť v prípade silného mrazu.

 • 1.11.2018 - 30.4.2019 je areál vždy v pondelok a utorok uzavretý, v prevádzke nie je v tieto dni ani recepcia.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 17,9 rokov 499 Kč/noc na lôžku vrátane polpenzie.

 • Zapožičanie postieľky pre dieťa do 2,9 rokov 99 Kč/noc po predošlej dohode.

 • Miestny poplatok 15 Kč/osoba/noc.

 • Víkendový príplatok 500 Kč/osoba/pobyt.

 • Sviatočný príplatok (1.5., 8.5., 5.7., 6.7., 28.9., 28.10., 17.11., 27. - 30.12.) 500 Kč/2 osoby/pobyt.

 • Vianočný, silvestrovský a veľkonočný príplatok (24. - 26.12., 31.12. - 1.1. a 19. - 22.4.) 1 000 Kč/2 osoby/pobyt.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc (malé plemená), 200 Kč/noc (veľké plemená)

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Monika ?.)

Pobyt zodpovedal popisu, prostredie čisté, príjemné, takisto aj personál. Všetko bolo super, dostali sme všetko čo sme mali. Určite sa vrátime. Doporučujeme všetkým.

Vynikajúce (Renata B.)

Prostředí a ubytovaní bylo výtečné velká spokojenost jak s personálem tak luxusním jídlem, wellness byl také skvělý zážitek. Výletů po okolí je tolik že nestačila délka pobytu.

Vynikajúce (Roman K.)

Moc hezké klidné prostředí. Personál příjemný ochotný. Strava výborná. ubytování a wellness taky bez chyby. Není co vytýkat. Byli jsme velmi spokojeni. Možnosti výletu je hodně ale chce to více času. Určitě stojí za to výlet na Pustevny a Radhošt.

Tipy na výlet

Hukvaldy

Hukvaldy

Nielen milovníkom histórie odporúčame návštevu hradu Hukvaldy, ktorý bol založený v 13. storočí a je už po mnoho desaťročí obľúbeným turistickým cieľom výletníkov všetkých vekových kategórií. Celá obec Hukvaldy aj hrad sú späté so životom hudobného skladateľa Leoša Janáčka, nájsť tu môžete dom, v ktorom býval, alebo napríklad aj pamätník Líšky Bystroušky Leoša Janáčka.

Technické múzeum Tatra

Technické múzeum Tatra

Radi obdivujete automobilové veterány a fandíte českej Tatre? Zavítajte do Kopřivnice na výstavu, ktorá mapuje históriu fenomenálnej automobilky a môže sa pochváliť zbierkou šesťdesiatich osobných a nákladných automobilov z rôznych historických etáp a ďalšími modelmi, designerskými návrhmi alebo dobovými fotografiami. Deti si výstavu ešte viac užijú vďaka pracovnému zošitu Dráček Tatrováček.

Pustevny

Pustevny

Vyšliapte si kopec (alebo sa nechajte pohodlne vyviesť lanovkou až hore) a obdivujte unikátne drevené stavby v štýle ľudovej architektúry od slovenského architekta Dušana Jurkoviča. Nájdete tu horskú chalupu Maměnka a tiež Libušín, ktorý sa teraz dočká obnovy po požiari v roku 2014. Miesto je pomenované po pustovníkoch, ktorí tu žili a patrí k nemu aj sto rokov stará hojne zdobená drevená valašská zvonička.