Máte chuť na netradičnú dovolenku v Česku? Vydajte sa do Beskýd a ubytujte sa v areáli Na Mlýně, kde vás čakajú luxusné izby v podkroví mlyna, bohatá polpenzia a privátne wellness v relaxačnej kadi a sudovej fínskej saune. Naviac minigolf zdarma.

Komfortné ubytovanie v mlyne v Beskydách

Areál Na Mlýně je štýlovým miestom na odpočinok uprostred beskydskej prírody. Rozkladá sa na pravom brehu riečky Ondřejnice v blízkosti Palkovických hôrok.

Ubytovaní budete v podkroví hlavnej budovy mlyna zo 16. storočia alebo v chatkách, ktoré ponúkajú dvojlôžkové izby či mezonet pre päť osôb. Izby sú ako sa patrí štýlovo zariadené, poskytujú však aj všetok potrebný komfort, vrátane TV a sociálneho zariadenia.

Spodné poschodie mlyna je prístupné verejnosti, rovnako ako reštaurácia U Mlynářky, kde domácu kuchyňu skvelo dopĺňajú kvasnicové špeciály z Kozlovíc. Vy sa tu môžete tešiť na bohatú polpenziu.

Wellness i dobová dedinka

Novo boli v areáli inštalované sauny v dubových sudoch s ochladzovacími bazénikmi so studničnou vodou. Chvíle relaxu si doprajete i v Kozlovických bečkách s vodou s teplotou 39 °C.

Prechádzajte sa po malebných zákutiach s rybníčkami, mlynskými náhonmi, záhonmi či kaplnkou sv. Floriána. V areáli vás tiež čaká dobová výstavba, kováčska dielňa, bednáreň či vonkajšie posedenie pri grile. Zahrať si môžete minigolf alebo vonkajšie šachy.

Dodatočné info

 • Po zakúpení pobytu si rezervujte termín u ubytovacieho zariadenia (arealnamlyne@seznam.cz, +420 732 825 030). K záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný len s platnou rezerváciou a pri nástupe je nutné preukázať sa vytlačeným kupónom.

 • S rezerváciou vám ochotne pomôže naša zákaznícka podpora (+421 233 006 990, info@travelking.sk). Stačí nám len zaslať číslo kupónu, meno, počet osôb a termín pobytu.

 • Vonkajšiu relaxačnú kaďu nie je možné využiť v prípade silného mrazu.

 • 1.11.2018 - 30.4.2019 je areál vždy v pondelok a utorok uzavretý, v prevádzke nie je v tieto dni ani recepcia.

 • Príplatky za deti sa platia až na mieste.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 17,9 rokov 499 Kč/noc na lôžku vrátane polpenzie.

 • Zapožičanie postieľky pre dieťa do 2,9 rokov 99 Kč/noc po predošlej dohode.

 • Príplatky sa platia až na mieste.

 • Miestny poplatok 15 Kč/osoba/noc.

 • Víkendový príplatok 500 Kč/osoba/pobyt.

 • Sviatočný príplatok (1.5., 8.5., 5.7., 6.7., 28.9., 28.10., 17.11., 27. - 30.12.) 500 Kč/2 osoby/pobyt.

 • Vianočný, silvestrovský a veľkonočný príplatok (24. - 26.12., 31.12. - 1.1. a 19. - 22.4.) 1 000 Kč/2 osoby/pobyt.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc (malé plemená), 200 Kč/noc (veľké plemená)

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ilona P.)

K pobytu v Areálu na Mlýně v Kozlovicích nemám žádné připomínky. Vše, co jsme bylo na kupónu jsme obdrželi, personál ochotný, milý, jídlo vynikající a borůvkový knedlík jako moučník po večeři byl bezkonkurenční 1*!

Vynikajúce (Hana W.)

S přítelem jsme byli velmi spokojeni, úžasný romantický pobyt ve starém mlýně s dobovým vybavením, krásným prostředím a milým a ochotným personálem. Už jste někdy usínali za zvuku mlýnského kola? Ne? Tak zde máte příležitost. Zatím nejlepší pobyt, který jsme v České republice zažili. Domácí strava byla vynikající, wellness ve vyhřívaných kádích a sauna v dřevěných sudech byla super. Rozhodně doporučujeme!!!

Vynikajúce (Marie H.)

Všechno bylo v nejlepším pořádku, jídlo super, obsluha také na jedničku a tak to má být ne? Děkujeme, Marie.

Tipy na výlet

Hukvaldy

Hukvaldy

Nielen milovníkom histórie odporúčame návštevu hradu Hukvaldy, ktorý bol založený v 13. storočí a je už po mnoho desaťročí obľúbeným turistickým cieľom výletníkov všetkých vekových kategórií. Celá obec Hukvaldy aj hrad sú späté so životom hudobného skladateľa Leoša Janáčka, nájsť tu môžete dom, v ktorom býval, alebo napríklad aj pamätník Líšky Bystroušky Leoša Janáčka.

Technické múzeum Tatra

Technické múzeum Tatra

Radi obdivujete automobilové veterány a fandíte českej Tatre? Zavítajte do Kopřivnice na výstavu, ktorá mapuje históriu fenomenálnej automobilky a môže sa pochváliť zbierkou šesťdesiatich osobných a nákladných automobilov z rôznych historických etáp a ďalšími modelmi, designerskými návrhmi alebo dobovými fotografiami. Deti si výstavu ešte viac užijú vďaka pracovnému zošitu Dráček Tatrováček.

Pustevny

Pustevny

Vyšliapte si kopec (alebo sa nechajte pohodlne vyviesť lanovkou až hore) a obdivujte unikátne drevené stavby v štýle ľudovej architektúry od slovenského architekta Dušana Jurkoviča. Nájdete tu horskú chalupu Maměnka a tiež Libušín, ktorý sa teraz dočká obnovy po požiari v roku 2014. Miesto je pomenované po pustovníkoch, ktorí tu žili a patrí k nemu aj sto rokov stará hojne zdobená drevená valašská zvonička.