Máte radi víno a dobré jedlo? Ubytujte sa vo Vinárstve Lintner 15 minút od Znojma a užite si degustáciu s neobmedzenou konzumáciou vína a občerstvením s domácim pečivom. V cene máte aj raňajky a zľavu na nákup.

Za vínom na južnú Moravu

Vinárstvo Lintner sa postará o váš vinársky zážitok. Táto pivnica s dlhoročnou rodinnou tradíciou si zakladá na tradičnej výrobe vína, keď každý strapec prejde rukou pivničného majstra, a tak víno nestráca svoju identitu ako v komerčných veľkokapacitných vinárstvach.


Užite si pokojný pobyt na Južnej Morave kúsok od Znojma, kde aj víno má svoju dušu.


Vinárstvo Lintner sa postará o ubytovanie v pohodlných izbách, raňajky formou bufetu, večerné občerstvenie a degustáciu, ktorou vás prevedie sám majiteľ. Priamo od skúseného vinára sa tak dozviete veľa zaujímavostí o procese spracovania vínnej révy aj o spôsoboch, ako využiť pitie vína k zlepšeniu zdravia.

Degustácia zahŕňa desať vzoriek aj ochutnávku z archívnej fľaše. Odbornú časť potom vystrieda uvoľnený večer v pivárni s neobmedzenou konzumáciou vína. Rizling, pálava či tramín, to už je na vás.

Dodatočné info

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v penzióne. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 250 Kč (cca 10 €)/noc vrátane lôžka a stravy.

 • Dieťa od 15 rokov platí 50 % z ceny kupónu vrátane všetkých služieb.

 • Možnosť dokúpiť degustáciu pre deti do 11,9 rokov za 50 Kč (cca 2 €)/osoba (občerstvenie a nealkoholický mušt).

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 15:00 hodín, check out do 9:30 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Miroslav P.)

Hotel, ubytování je velmi pěkné a vkusné, poskytnuté služby byly na vysoké úrovni, jak snídaně, tak řízená degustace. Personál byl velmi pozorný, přívětivý.

Vynikajúce (Gabriela K.)

Nejlepší zážitek, nic lepšího jsme nemohli vybrat. Majitelé jsou úžasní lidé, starali se o nás jako o vlastní!!:-) Necítili jsme se jako hosté, ale jako přátelé!!!!

Vynikajúce (Jan R.)

Určitě DOPORUČUJEME. Vše PERFEKTNÍ. Víno, výklad, degustace ZCELA PROFESIONÁLNÍ !!!

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Čechách, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Znojemské podzemie

Znojemské podzemie

Systém podzemných chodieb a pivníc pod Znojmom, ktorý je dlhý takmer 27 km a má až 4 poschodia, vznikol na prelome 14. a 15. storočia ako priestor na hospodárske účely. Neskôr hral svoju rolu aj v dômyselnej obrane mesta. V dnešnej dobe slúži predovšetkým ako turistická atrakcia pre všetkých milovníkov histórie, architektúry a netradičných zážitkov.

Mikulov

Mikulov

Mikulov, malebné mestečko pod Pálavou, je nielen metropolou moravského vinárstva, ale aj historickou lokalitou plnou zaujímavých pamiatok a príležitostí na kultúrne vyžitie. Navyše leží v ideálnom mieste, ak chcete podnikať výlety do prírody, či už pešo, autom alebo na bicykli. Oblasť pretína viac ako 1 200 km dlhá sieť cyklistických trás, nájdu sa aj príležitosti na kúpanie a letné aj zimné športy.