Vinařství Lintner

Vinařství Lintner

Tvořihráz 164, Tvořihráz
Česká republika

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 9:30
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik po dohode do 5 kg
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Zastávka
0,4 km

O ubytovaní

Vinárstvo Lintner sa postará o váš vinársky zážitok. Táto pivnica s dlhoročnou rodinnou tradíciou si zakladá na tradičnej výrobe vína, kde každý strapec prejde rukou majstra vinára, a tak víno nestráca svoju identitu ako v komerčných veľkokapacitných vinárstvach. Vinárstvo nájdete v obci Tvořihráz na južnej Morave len 5 km od vodnej nádrže Výrovice, 11 km od Znojma a 20 km od Národného parku Podyjí.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 5 izieb. K dispozícii je dvojlôžková, trojlôžková aj štvorlôžková izba. Všetky majú pohodlné postele, WiFi pripojenie a vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletou.

Na čom si pochutnáte?

Tešte sa na raňajky formou bufetu, večerné občerstvenie a degustáciu, ktorou vás prevedie sám majiteľ. Priamo od skúseného vinára sa tak dozviete veľa zaujímavostí o procese spracovania vínnej révy aj o spôsoboch, ako využiť pitie vína k zlepšeniu zdravia. Degustácia zahŕňa desať vzoriek aj ochutnávku z archívnej fľaše. Odbornú časť potom vystrieda uvoľnený večer vo vinárni s neobmedzenou konzumáciou vína. Rizling, pálava či tramín, to už je na vás.

Niečo naviac

K dispozícii je tiež spoločenská miestnosť s krbom a barom, kde môžete relaxovať počas dňa i večer.