Nabitý pobyt v rodinnom hoteli Trio, ktorý Vás očarí svojou polohou v nádhernej prírode. Polpenzia, wellness, opekanie a množstvo ďalších zážitkov pre perfektnú dovolenku pre dvoch alebo i s deťmi.

Týždeň v nádhernej prírode Slovenského raja

Hotel sa nachádza v severnej časti Slovenského raja, kde začína väčšina turistických trás. Je obklopený lesom bez susedných stavieb a preto je oázou pokoja, kde môžete nerušene relaxovať a načerpať nové sily. Atmosféru dotvára vôňa dreva a štebotajúce vtáčiky. 

Interiér hotela je zrekonštruovaný, izby sú priestorné a komfortné, parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom. V podzemí nájdete menší wellness, ktorý má dvojica na 2 hodiny sama pre seba. Tu môžete odpočívať vo vírivke, infra saune, fínskej saune a relaxačnej miestnosti. 

Letná turistika v okolí hotela

Behom pobytu sa nudiť určite nebudete. Vychutnajte si prechádzky alebo náročnejšiu turistiku nedotknutou prírodou Slovenského raja- populárne sú túry na Suchú Belú a Prielom Hornádu. Neďaleko je salaš, kde pripravujú výborné tradičné slovenské jedlá. 

Pár minút cesty autom leží historická Spišská Nová Ves, kde môžete vystúpiť na najvyššiu kostolnú vežu na Slovensku, navštíviť najmenšiu (i najkrajšiu) ZOO, alebo sa prechádzať po mestskej promenáde. 

Asi po 20 minútach cesty autom narazíte na termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou a za menej než pol hodinu cesty prídete k svetoznámemu Spišskému hradu (UNESCO).

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Helena ?.)

Ve všech směrech jsme byli s ubytováním, stravováním a ochotou personálu velmi spokojeni, moc se nám ve Slovenském Ráji líbilo.

Vynikajúce (Jozef F.)

Som velmi spokojný. Popis hotela zodpovedal skutočnosti, dostali sme všetko, čo sme mali zaplatené. Personál bol veľmi milí, ochotní a ústretoví. Cítili sme tu sa veľmi dobre. Určite odporúčam každému. Turistické chodníky Slovenského raja sa nachádzajú kúsok od hotela.

Skvelé (Andrea K.)

Prostředí hotelu bylo nádherné. Obsluha byla milá, vstřícná a vždy poradila kam jet na výlet. Dostali jsme asi nejmenší pokoj v hotelu, proto jen 4 hvězdy. Jídlo bylo výborné a chutnalo i dětem. Okolí hotelu má své kouzlo i celý Slovenský ráj nás uchvátil. Určitě navštivte Spišský hrad, u nás tak krásný a veliký hrad není a nezapomeňte ani na Kláštorisko. Za 4 dny jsme nestihly projít vše ve Slovenském ráji a tak se rádi za rok vrátíme. Chybí nám totiž snídat při pohledu na Tatry :)

Skvelé (vladimir G.)

presne zodpovedal, vsetko bolo v poriadku , ziadne neprijemne prekvapenia. boli sme uplne spokojny.

Vynikajúce (Anna R.)

Prostředí odpovídalo popisu, personál vynikající, domácký a přátelský přístup k hostům, strava velmi chutná /svíčková jako na svatbě/, paní kuchařka příjemná a velmi zručná v přípravě jídel, wellness dostačující, výlety nádherné - blízko začátky výšlapů / údolí Hornádů, Kláštorisko, Tomašovský výhlad, Klausy, Velký Sokol/, počasí vyšlo - co si přát víc.

Skvelé (Miroslav C.)

Slušný rodinný penzion. Skromnější ubytování. Dobrá strava, velmi velmi ochotná obsluha.

Skvelé (JARMILA ?.)

Trochu nás mrzelo, že jsme neměli avízované grilování a další dobroty i přes to, že jsme se o ně upomínali.Mnozí účastnící nedostali uvítací drink. Je potřeba vyměnit polštáře a deky - nebyly v nejlepším pořádku. Alespoň 1 x za pobyt vynést odpadkový koš z pokojů - to jsme si museli dělat sami.

Skvelé (Lenka T.)

Prostredie hotela je úžasné, pobyt zodpovedal popisu. Dostali sme všetko, čo bolo uvedené na kupóne. Personál hotelu bol milí a ústretoví a strava výborná. Z výletov do okolia odporúčam Tomášovský výhľad.

Vynikajúce (Helena ?.)

Vše bylo v pořádku, personál ochotný, pouze nebylo možné platit kartou, jak bylo uvedeno ve vouchru.

Vynikajúce (Aneta Z.)

Ochotný a přátelský personál, moc dobré jídlo, na snídani bohatý výběr. Hezké pokoje i celkové prostředí hotelu. Určitě doporučuji!