Parádny pobyt pre dvoch v štýlových penziónoch podľa Vašeho výberu. Raňajky, bowling, sauna, zapožičanie bicyklov na celý pobyt, zľava do aquaparku Vrbov a platnosť cez celé leto.

Štýlové ubytovanie podľa Vášho výberu

V Levočskej doline, len 6 km od Levoči nájdete krásne penzióny postavené v duchu typickej tatranskej architektúry. Všetky penzióny disponujú moderne vybavenými izbami, penzióny Skalka a Romančiny majú v prízemí i vybavenú kuchynku. 

Penzióny sú obklopené čistou prírodou, ktorú môžete poznávať pešo alebo na bicykli po cyklotrasách o dĺžke viac ako 100 km. V blízkosti nájdete tiež rybníky a nádrže vhodné k letnému relaxu pri vode, plavbe na loďkách alebo rybárčenie. 

Skvelá poloha penziónov láka k náročnejšej turistike po roklinách v Slovenskom raji, pri ktorej narazíte na typické rebríky, lávky, vodopády a nádherné vyhliadky. Odporúčame zvlášť túry: 

  • Suchá Belá
  • Veľký Sokol
  • Prielom Hornády
  • Zejmarská dolina


Obľúbená lokalita plná zaujímavostí


Kúsok od Levočskej doliny leží Levoča, zaradená vďaka svetoznámemu Spišskému hradu a podhradiu na zoznam UNESCO. Pár minút cesty autom leží historická Spišská Nová Ves, kde môžete vystúpiť na najvyššiu kostolnú vežu na Slovensku, navštíviť najmenšiu (a údajne aj najkrajšiu) ZOO. 

Asi po pol hodiny jazdy autom narazíte na termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou alebo dorazíte do Popradu s populárnym aquaparkom Aquacity. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Eva R.)

Byli jsme mile překvapeni, krásné nové čisté ubytování, dáváme plný počet hvězdiček.

Vynikajúce (Ľubomír M.)

V prvom rade pochvala celému personálu ! Resort Levočská dolina sme si vybrali náhodne cez travelking.sk, bez doporučenia niekoho iného. Už pri mailovej a telefonickej komunikácii s recepciou zariadenia som začal mať príjemný dojem. Odpovedali ochotne a ústretovo. Keďže sme zariadenie navštívili prvýkrát, potrebovali sme upresniť niektoré veci dopredu a ani pri opakovaných otázkach sme nemali pocit obťažovania. Počas pobytu sme ocenili najmä osobný prístup všetkých, počnúc recepčným, obsluhou v reštaurácii až po vedúceho zariadenia, etc ..., ktorí vytvorili príjemnú až rodinnú atmosféru. Ich prejav bol autentický, nepôsobil nijako strojene. Pekné prostredie hotela. Veľmi pekná stravovacia časť, panoramatický výhľad, pekný výber obrazov, dobrá kuchyňa. Pekný, čistý wellness, nerezový bazén, 3 sauny. Možnosť rybolovu a prípravy ryby v reštaurácii zariadenia. Veľmi pekné biokúpalisko sme však vzhľadom na októbrový termín pobytu nemohli využiť. Možnosť požičania bicyklov. Deti veľmi bavila hra kolky. Ubytovanie síce neprekvapilo, ale ani nesklamalo. Priestor v izbe pri rozloženom prístelku bol menší, ale s tým treba počítať. V prípade rodiny s deťmi treba zvážiť apartmán s väčším priestorovým zázemím. Jediné, čo by som chcel pripomienkovať, je lepšie vybavenie kuchynky, ktoré bolo celkovo slabšie a dalo sa využiť skôr len na núdzové varenie... Keď viete, že je tam kuchynka, tak sa na to chcete spoľahnúť. Verím ale, že toto je možné zlepšiť šmahom ruky. Hrnce dokúpite, ale príjemných ľudí len tak nezoženiete, preto pobyt celkovo hodnotím na jednotku.

Skvelé (Jana K.)

Ubytování a čistota odpovídaly obrázkům ze Travelkingu. Trošku čistota pokulhávala v kuchyni, která byla společná. Nečekali jsme, že v kuchyni nebude lednice. Na pokoji byl jen minibar (malá lednička o 3 poličkách). Jen snídaně v ceně nás hodně zklamaly. Na výběr byl čaj nebo káva, na obojí jsme neměli nárok. Celkem jsme zde byli 7 nocí a snídaně se opakovaly po třech dnech. První den - 3 malé párečky, potom míchaná vajíčka a třetí verze byly 3 kolečka salámu, 3 plátky sýra a jeden trojhránek mazacího sýra. Každý den byl stejný chleba, žádné jiné pečivo, žádná změna. Na dojedení jsme měli malé marmelády a Ramu. V tomto "jako" luxusním zařízení byly tyto snídaně neodpovídající.

Skvelé (Pavel B.)

Služby ve vyšším rozsahu, personál ochotný, strava dobrá, obsluha restaurace průměr, lze doporučit.

Skvelé (Jana D.)

Pobyt odpovedal popisu v prezentácii, mali sme menší problém s úschovou bicyklov, pretože pre nás osobne nebola otvorená v čase ako sme potrebovali, ale všetko sa dalo vybaviť, pobyt hodnotíme kladne.

Vynikajúce (Iva F.)

Pobyt byl super, čisté pokoje, příjemná obsluha, dobré jídlo, velmi pěkné prostředí.

Vynikajúce (Marie ?.)

Hotel i ubytování velmi pěkné, odpovídal popisu v nabídce. Krásný wellness, personál velmi milý a ochotný, strava - možnost výběru dobrá. Obrovské možnosti výletů autem, funguje půjčovna kol doporučuji, pěkné bio koupaliště. Celkově hodnotím 1.

Vynikajúce (Zdeňka N.)

S pobytem jsme byli moc spokojeni, ubytování bylo v nádherné a klidné oblasti s příjemnými a ochotnými lidmi. Vše, jak sliboval voucher, proběhlo k naší velké spokojenosti. Doporučujeme!

Vynikajúce (Martina V.)

Hotel v peknom prostredí, ubytovanie pekné, moderné, čisté. Stravu sme mali polpenziu, raňajky trochu slabý výber, večera dostatočná. Všetko čo bolo uvedené v rámci kupónu sme využili.

Vynikajúce (Katarína V.)

Všetko bolo úplne skvelé, zodpovedajúce popisu, služby na úrovni. Personál veľmi milý.