Jedinečný pobyt v jednej z najvyššie položených horských chát v divokej prírode obklopenej štítmi Vysokých Tatier. Ubytovanie pre dvoch v hoteli Bíliková chata v nadmorskej výške 1255 metrov, polpenzia a vstup do sauny.

Unikátny pobyt vo vysokohorskom hoteli Bíliková chata**
**

Horský hotel Bíliková chata je jedna z najstarších a najvyššie položených budov na vrcholkoch Vysokých Tatier. Chata z roku 1934 stojí v miestach, kde sa pôvodne nachádzal komplex Studenovodských kúpeľov. Hotel leží v samom srdci hôr - len kúsok od Hrebienku, odkiaľ vedie lanovka do Starého Smokovca, turistického centra Vysokých Tatier. 

Hotel v štýle typickej tatranskej architektúry je situovaný v nádhernom prostredí divokej prírody s výhľadom na okolité štíty hôr. Izby obložené drevom, tradičná slovenská reštaurácia a vináreň s krbom predstavujú pravú vysokohorskú romantiku. 

Perfektný východzí bod pre horské výlety

Národný park Vysoké Tatry ponúka bohaté možnosti využitia voľného času. Pokiaľ chcete pobyt stráviť aktívne, nachádza sa v okolí až 600 km turistických trás, mohutné štíty, zelené lesy i vodopády. Priamo od hotela môžete nastúpiť na vysokohorské trasy, ktoré sú vhodné i pre cykloturistiku. Naše tipy na výlety v okolí: 

  • Hrebienok- Starý Smokovec, pešo alebo lanovkou
  • Štrbské pleso- v lete možnosť plavby na loďkách
  • Tatranská Lomnica
  • Aqua city Poprad
  • Thermalpark Vrbov- relax na termálnom kúpalisku
  • Historický Kežmarok - tradičné centrum regiónu Spiš - s unikátnymi dreveným kostolom zapísaným na zozname pamiatok UNESCO
  • Pamiatka Spišský hrad (UNESCO) a Spišské Podhradie
  • Ždiar a Slovenský Raj s nádhernou prírodou, vodopádmi, vyhliadkami, rebríkmi...

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jana D.)

Byli jsme maximálně spokojení, personál ochotný, ubytování čisté, jídlo dobré (snídaně naprosto perfektní), možná bychom uvítali slovenskou kuchyni. Jinak paráda!

Vynikajúce (Jan K.)

Pobyt byl skvělý, dostali jsme vše co bylo slíbeno a spoustu věcí navíc. Personál velmi ochotný a ubytování dle očekávání. Můžeme jen doporučit.

Skvelé (Tomáš G.)

Pobyt byl příjemný, podle očekávání. Jedinným negativem byly společné soc. zařízení s dalším pokojem.