Nabitý pobyt v rodinnom hoteli Trio, ktorý Vás očarí svojou polohou v nádhernej prírode. Polpenzia, wellness, opekanie a množstvo ďalších zážitkov pre perfektnú dovolenku pre dvoch alebo i s deťmi.

Týždeň v nádhernej prírode Slovenského raja

Hotel sa nachádza v severnej časti Slovenského raja, kde začína väčšina turistických trás. Je obklopený lesom bez susedných stavieb a preto je oázou pokoja, kde môžete nerušene relaxovať a načerpať nové sily. Atmosféru dotvára vôňa dreva a štebotajúce vtáčiky. 

Interiér hotela je zrekonštruovaný, izby sú priestorné a komfortné, parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom. V podzemí nájdete menší wellness, ktorý má dvojica na 2 hodiny sama pre seba. Tu môžete odpočívať vo vírivke, infra saune, fínskej saune a relaxačnej miestnosti. 

Letná turistika v okolí hotela

Behom pobytu sa nudiť určite nebudete. Vychutnajte si prechádzky alebo náročnejšiu turistiku nedotknutou prírodou Slovenského raja- populárne sú túry na Suchú Belú a Prielom Hornádu. Neďaleko je salaš, kde pripravujú výborné tradičné slovenské jedlá. 

Pár minút cesty autom leží historická Spišská Nová Ves, kde môžete vystúpiť na najvyššiu kostolnú vežu na Slovensku, navštíviť najmenšiu (i najkrajšiu) ZOO, alebo sa prechádzať po mestskej promenáde. 

Asi po 20 minútach cesty autom narazíte na termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou a za menej než pol hodinu cesty prídete k svetoznámemu Spišskému hradu (UNESCO).

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jozef F.)

Som velmi spokojný. Popis hotela zodpovedal skutočnosti, dostali sme všetko, čo sme mali zaplatené. Personál bol veľmi milí, ochotní a ústretoví. Cítili sme tu sa veľmi dobre. Určite odporúčam každému. Turistické chodníky Slovenského raja sa nachádzajú kúsok od hotela.

Vynikajúce (Jiří V.)

Naprostá spokojenost. Výborná kuchyně, skvělý personál, který vždy a ochotně vyšel vstříc. Rádi se vrátíme.

Skvelé (Eva S.)

Strava chutná. Personál nám vyšel ve všem vstříc. Velmi ochotný. Chyběl prezentovaný welcome drink. Sleva do Vrbova a na splav. Dunajce už neplatila.

Skvelé (Monika D.)

Hotel hodnotím pozitívne bolo tam čisto, strava bola fajn, personál taktiež ústretový, milý. Ako mínus sme vnímali to, že sauna a vírivka niesú k dispozícii počas celého pobytu, čiże keď sa vyberiete na pobyt počas týždňa tak sa tam dostanete iba raz. Príroda ozaj úžasná.

Vynikajúce (Zdeněk S.)

Pobyt odpovídal popisu, ideální umístění, nabízené služby na odpovídající úrovni.

Skvelé (Zuzana V.)

Pekne ubytovanie, mily a ochotný personál. Popis zľavy zodpovedal skutočnosti, strava nám chutila. Hotel by potreboval už trochu investovať do rekonštrukcie.

Skvelé (Tomáš V.)

Velmi klidné a příjemné místo, milý a ochotný personál. Jídlo nám velice chutnalo. Ideální pro túry do Slovenského ráje. Krásný výhled na Vysoké Tatry.

Skvelé (Simona M.)

Začnu tím méně příjemným. Nafocené pokoje k ubytování neodpovídají skutečnosti. Jsou podstatně horší- pro velmi skromnou klientelu. Možná mají nějaké lepší pokoje v podkroví........ Bohužel ani čistota na pokojích není nic moc. Za celý týden nikdo nepřišel uklidit ani WC a koupelnu. Wellness -vše uděláno tak na půl a horkou jehlou. A nyní to nejlepší!!!!! Skvělé umístění hotelu, kousíček od Spišské Nové Vsi a přitom úplně v lese, téměř na samotě. Skvělý, přátelský, ochotný a vždy dobře naladěný personál je největším kladem pobytu. A TA KUCHYNĚ !!!!! Vše co jsme tam jedli bylo velmi chutné a bylo toho dost. Po večeři jsme museli ještě hodinku chodit, abychom si vůbec mohli jít lehnout. Samozřejmě Slovenský Ráj je nádherný!!!!!!!!!!!!!!!

Vynikajúce (Monika D.)

Prostředí hotelu dobré. Občas úklid by se hodil. Všechno jsme obdrželi s láskou. Starší spolumajitel byl zlatíčko. Velice ochotný a neměl nikdy problém. Šlo vidět že svojí práci dělá s láskou.

Skvelé (Martin K.)

Prostředí hotelu - běžný průměr, standardní vybavení, čisté prostředí. Poskytnuté služby - nebyl žádný problém, bylo nám vyhověno ve všem. Personál hotelu se skládal jen z několika osob - občas jsme je upozornili na malé nedostatky, které byly do druhého dne napravené. Tipy na výlet jednoznačně Dedinky Mlynky, Stratená, Spišský hrad, Branisko atd.