Zaslúžený relax si doprajte v termálnych kúpeľoch Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach. Ubytujete sa v Penzióne Marco len 200 metrov od termálov a získajte zľavu na vstup aj na večere. V cene sú tiež raňajky či polpenzia. Penzión má vlastnú reštauráciu s pizzeriou, kde si iste pochutnáte.

O ubytovaní

Penzión Marco sa nachádza v centre Rajeckých Teplíc len 200 metrov od obľúbených kúpeľov Spa Aphrodite. Ak budete chcieť dovolenku stráviť trochu aktívnejšie, než len relaxom v kúpeľoch, určite si prejdite zaujímavý náučný chodník Stratený Budzogáň, zájdite si na ľahkú túru s nádherným výhľadom na Skalky, či si prezrite rodný dom Jozefa Gabčíka priamo v Rajeckých Tepliciach. V zime sa na lyžovačku vydajte do Rajeckej Lesnej (12 km) alebo do Čičmian (26 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej z 10 izieb vybavených štandardným dreveným nábytkom, televíziou a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC. Na izbu je možné umiestniť aj prístelku pre ďalšiu osobu. Samozrejmosťou je tiež WiFi pripojenie.

Na čom si pochutnáte?

Ráno sa posilníte raňajkami formou bufetu a počas dňa sa môžete v reštaurácii tešiť na ponuku jedál slovenskej kuchyne i domácu pizzu.

Penzion Marco

R. Súľovského 633 , Rajecké Teplice
Slovenská republika

+421 415 49­3 093

info@mlynarka.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Požičovňa bicyklov

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zástavka
0,4 km

Tipy na výlet

Kúpele Aphrodite Rajecké Teplice Tip na výlet

Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach ponúka vodný a saunový svet v štýle antiky, ako na prvý pohľad spoznáte podľa typických stĺpov a sôch. Vnútri areálu nájdete liečebný a rehabilitačný bazén, vonku môžete relaxovať v kľudovom a rekreačnom bazéne. Voda vo všetkých okrem vonkajšieho rekreačného bazéna má teplotu okolo 32 - 36 °C, celé vaše telo sa tu teda príjemne prehreje.

Viac informácií
Lietavský hrad
Hrad Strečno
Národný park Veľká Fatra