Nádherná príroda, vodopády, rokliny a dych vyrážajúce vyhliadky, to je Slovenský raj. Pobyt pre dvoch v Parkhoteli Centrum v Spišskej Novej Vsi. Raňajky , neobmedzené fitness, solárium a platnosť až do októbra 2014.

Parkhotel Centrum na unikátnom spišskom námestí**
**

Spišská Nová Ves sa môže pochváliť dvoma unikátmi- najvyššou kostolnou vežou na Slovensku (87 metrov) a námestím v zvláštnom šošovkovitom tvare. Práve v centre tohto pekného námestia plného zelene nájdete novozrekonštruovaný Parkhotel Centrum s komfortnými izbami s TV, internetom, telefónom i minibarom. 

V lete je k dispozícii taktiež slnečná hotelová terasa. V hotelovom areály je k dispozícií taktiež kozmetika, kaderníctvo, masáže, manikúra a billiard. V okolí je hneď niekoľko reštaurácii, kde varia chutne a za rozumné ceny. 

Krásna príroda Slovenského raja i pamiatky UNESCO


Príroda Slovenského raja Vás nadchne- drevené  rebríky Vás prevedú skrz divoké lesy, pozdĺž rieky a vodopádov až k vyhliadkam, z ktorých máte výhľad na nádhernú panorámu. 

  • najznámejšie turistické trasy- Suchá Belá, Prielom Hornádu, Tiesňava Veľký Sokol, či prechádzka na Tomašovský výhľad
  • užite si člnkovanie či opaľovanie na priehrade Palcmanská Maša
  • jaskyne v okolí- Dobšinská ľadová jaskyňa (unikát v Strednej Európe), Krásnohorská jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa
  • pamiatky UNESCO- Spišský hrad, Spišská Kapitula, Žehra
  • aquaparky- Thermalpark Vrbov a Aquacity Poprad

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Gabriela B.)

S pobytom sme boli spokojní, prostredie pekné, izby priestranné, personál ochotný a milý. Samotné mesto Spišská Nová Ves nad očakávanie a je východiskom k úžasným výletom (Spišský hrad, Levoča, Slovenský raj, Vysoké Tatry, všetko prístupné aj verejnou dopravou).

Vynikajúce (Irena ?.)

Ve skutečnosti dokonce krásnější prostředí, než bylo na fotkách a přívětivost personálu nad očekávání.

Vynikajúce (Dalibor V.)

- Ubytovacie zariadenie sa nachádza v samotnom srdci námestia. - Pobyt nadmieru naplnil očakávania - Služby ubytovacieho zariadenia boli poskytnuté na základe ich uvedenia na zľavovom kupóne - Nadmieru oceňujem stravovacie služby (v tomto prípade raňajky podávané formou švédskych stolov) - Oceňujem aj prístup personálu hotela - Ostatným záujemcom o pobyt by som odporúčal dané ubytovacie zariadenie a taktiež samotnú prehliadku mesta a jeho blízkeho okolia (napr. Slovenský raj, Vysoké Tatry, mesto Levoča)

Vynikajúce (Milena H.)

Personál hotelu velmi příjemný, hotel je pěkný, čistý, snídaně - bohatá, každý si mohl vybrat co má rád, večeře - i velký jedlík měl co dělat ji sníst, vřele doporučuji, i my se sem rádi vrátíme.

Skvelé (Štěpán H.)

V docházkové vzdáleností od hotelu je slovenský ráj viz foto snídaně skvělé. Pokoj vybavený a příjemný. Prostředí hotelu a personál taky příjemný, jediné mínus je, že hotel je u relativně rušné křižovatky.

Vynikajúce (Petr V.)

Byli jsme mile překvapeni, profesionální jednání, vše perfektně připraveno, milé, vstřícné a velmi ochotné jednání. Strava výborná, pokoje čisté a útulné. Výborná poloha hotelu, vše na dosah. Mohli jsme si po pobytu v hotelu nechat věci a jet ještě ve zbytku dne na výlet.

Vynikajúce (Luboš T.)

Velmi pěkný hotel a velmi přijemný personál. Strava byla pestrá a velmi chutná. Vřele to doporučuji všem známím.

Vynikajúce (Lenka K.)

Vše bylo v naprostém pořádku - pokoj čistý, personál milý a vstřícný, jídlo výborné. Můžeme jen doporučit.

Vynikajúce (Silvana J.)

Hotel přímo v centru města kde je možné hned zajít kamkoli posedět a do obchodů, přitom dobře se parkuje za hotelem pro hosty zdarma. Pokoje čisté, každý den úklid. Jen chyběl výtah - kufr do podkroví :(((. Personál ochotný, snídaně chutné hlavně čerstvé koláče, koblížky, lívanečky.

Vynikajúce (Anna O.)

Celková spokojenost. Paní recepční strašně milá a příjemná. Ubytování v centru města. Pokoje čisté, každý den chodila paní pokojská uklízet. Snídaně výborná. Velký výběr jídla. V okolí obrovské možnosti výletů (Zoo, Spišský hrad, Levoča, Slovenský ráj,...). Můžu jen doporučit.