Nádherná príroda, vodopády, rokliny a dych vyrážajúce vyhliadky, to je Slovenský raj. Pobyt pre dvoch v Parkhoteli Centrum v Spišskej Novej Vsi. Raňajky , neobmedzené fitness, solárium a platnosť až do októbra 2014.

Parkhotel Centrum na unikátnom spišskom námestí**
**

Spišská Nová Ves sa môže pochváliť dvoma unikátmi- najvyššou kostolnou vežou na Slovensku (87 metrov) a námestím v zvláštnom šošovkovitom tvare. Práve v centre tohto pekného námestia plného zelene nájdete novozrekonštruovaný Parkhotel Centrum s komfortnými izbami s TV, internetom, telefónom i minibarom. 

V lete je k dispozícii taktiež slnečná hotelová terasa. V hotelovom areály je k dispozícií taktiež kozmetika, kaderníctvo, masáže, manikúra a billiard. V okolí je hneď niekoľko reštaurácii, kde varia chutne a za rozumné ceny. 

Krásna príroda Slovenského raja i pamiatky UNESCO


Príroda Slovenského raja Vás nadchne- drevené  rebríky Vás prevedú skrz divoké lesy, pozdĺž rieky a vodopádov až k vyhliadkam, z ktorých máte výhľad na nádhernú panorámu. 

  • najznámejšie turistické trasy- Suchá Belá, Prielom Hornádu, Tiesňava Veľký Sokol, či prechádzka na Tomašovský výhľad
  • užite si člnkovanie či opaľovanie na priehrade Palcmanská Maša
  • jaskyne v okolí- Dobšinská ľadová jaskyňa (unikát v Strednej Európe), Krásnohorská jaskyňa, Ochtinská aragonitová jaskyňa
  • pamiatky UNESCO- Spišský hrad, Spišská Kapitula, Žehra
  • aquaparky- Thermalpark Vrbov a Aquacity Poprad

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Miroslava K.)

Boli sme nad mieru spokojní. Ubytovanie, služby, personál na jednotku. Raňajky spĺňali naše požiadavky.

Skvelé (Martina F.)

Hotelový pokoj velmi prostorný, koupelna nová, vše čisté, snídaně vynikající, pestré. Personál příjemný.

Vynikajúce (MIROSLAV ?.)

Byli jsme spokojeni jak s pobytem, tak se stravou a přístupem personálu. Vřele doporučujeme. Miroslav a Jarmila.

Vynikajúce (Luboš T.)

Velmi pěkný hotel a velmi přijemný personál. Strava byla pestrá a velmi chutná. Vřele to doporučuji všem známím.

Vynikajúce (Hana K.)

V hotelu jsme byli již potřetí, protože jsme tam byli vždycky maximálně spokojení. Strava je výborná, personál velmi ochotný a vstřícný i v plánování výletů. Pokoje hezké, čisté. Slovenský ráj je nádherný, nedaleko termální koupaliště Vrbov. Asi hodinu cesty krásný zámek Betliars parkem.

Vynikajúce (Hana K.)

Ubytování v hotelu bylo dle popisu - všude čisto, milý a příjemný personál. Stoly každý den krásně prostřené i s květinou ve váze. Snídaně - bohatý výběr, který by měl uspokojit každého strávníka. Večeře servírované - polévka, hlavní chod, dezert - porce dostatečné. Milá slečna na recepci nám dokázala poradit, kam na výlety, vyhledala autobusové spojení, vytiskla odjezdy a příjezdy. Slovenský ráj je nádherný, moc jsme si to užily i počasí nám přálo. Rozhodně doporučujeme. Hana.

Vynikajúce (Miluše ?.)

Vše bylo super, personál velmi milý, strava chutná. Výletů po kopcích Slovenského ráje je mnoho.

Vynikajúce (Hana H.)

Byli jsme velmi spokojeni, strava výborná, personál neskutečně ochotný, milý, vstřícný. Hotel je klidný a všude je čisto. Rádi bychom se opět někdy vrátili, vřele můžeme doporučit všem zájemcům.

Skvelé (Alexandra D.)

Pokoj pěkný, ale orientovaný na hlavní silnici s rušným provozem. Takže dost hlučno a pro delší spánek (aspoň do 6 hodin) nevhodný.

Skvelé (Renáta H.)

Boli sme vcelku spokojní, personál bol milý, strava super, izby čisté, len po obe noci, ktoré sme boli ubytovaní sa pod našou izbu konala oslava/svadba, takže sme sa veľmi nevyspali. Ešte sme mali trochu výhrady k podávaniu polpenzie, večere sa podávali v prislúchajúcej reštaurácii, kde sme jedli v miestnosti ca. 4x4m hneď oproti vchodu...