Parkhotel Centrum ***

Parkhotel Centrum ***

Zimná 34, Spíšská Nová Ves
Slovenská republika

+421 534 150 811

recepcia@parkhotelcentrum.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 7 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Možnosť procedúr
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Fitness
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Zástavka
0,2 km

O ubytovaní

Parkhotel Centrum *** sa nachádza v centre Spišskej Novej Vsi, na mieste, ktoré sa môže pýšiť hneď dvoma unikátmi - najvyššou kostolnou vežou na Slovensku (87 metrov) a unikátnym námestím. Blízko budete mať ako miestnu ZOO Spišská Nová Ves (2 km), tak i NP Slovenský raj (21 km). Približne 25 km od hotela môžete navštíviť skvelý aquapark Aquacity Poprad a za 20 minút dôjdete autom k nádhernej slovenskej pamiatke UNESCO, ku Spišskému hradu. A v zime? Smelo sa vydajte na SKI Mlynky (14 km)!

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v komfortných izbách, hotel má celkovú kapacitu 64 lôžok. Všetky izby sú vybavené televízorom, telefónom, WiFi pripojením a minibarom. Nechýba ani vlastná kúpeľňa so sprchou a fénom na vlasy.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii sa môžete tešiť na tradičné špeciality slovenskej či medzinárodnej kuchyne. Príjemné posedenie si užijete aj v hotelovom Legenda Pube, Lobby bare, Fitness bare či v Kaviarni Pasáž.

Kde budete relaxovať?

Parkhotel Centrum ponúka aj pestré spôsoby relaxácie. Oddýchnite si pri masáži, alebo navštívte solárium. Svoje služby tu ponúka kozmetický, kadernícky či manikúrový salón.

Niečo naviac

Ak vám bude počas dovolenky chýbať šport a aktívny pohyb, navštívte hotelové fitness centrum.

Overené Travelkingom

“Hotel je doslova v centre, vyjdete z neho rovno na hlavnej ulici Spišskej Novej Vsi, takže je perfektným východiskovým bodom na výlety predovšetkým do Slovenského raja, ale aj do Vysokých Tatier. Hotelový personál je ústretový, príjemný a profesionálny, izby sú útulné a čisté a na raňajkách sme sa vždy dobre najedli.”

Lukáš Fecko - Vedúci IT tímu
Osobne overené: Jún 2019