Parádny pobyt vo Vysokých Tatrách

Miramonti Resort *** sa nachádza v príjemnom prostredí Horného Smokovca. Rezort je skvele umiestnený - len 100 m od neho sa nachádza zastávka Tatranskej električky, ktorú môžete zdarma využívať na výlety. Električka prepája Štrbské pleso, Starý Smokovec a Tatranskú Lomnicu a vždy vás dopraví priamo do areálu rezortu.

Vďaka rodinnej atmosfére je pobyt vhodný pre všetky vekové kategórie i pre rodiny s deťmi. Pre hostí sú tu k dispozícii priestranné izby a suity, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie, chladničku, TV a rýchlovarnú kanvicu. Okrem toho môžu byť hostia aj v apartmánovom dome (vedľajšia budova), kde sa nachádzajú štúdiá a apartmány s kuchynkou.

V rezorte nechýba ani reštaurácia, v ktorej si vychutnáte raňajky formou bufetu a servírované večere výberom z dvoch jedál.

Tatranská električka a aquaparky

V okolí hotela je množstvo zaujímavostí, ktoré stoja za návštevu a to vrátane rôznych aquaparkov. Aby ste nemali starosti s tým, ako sa na rozprávkové miesta vo Vysokých Tatrách dostať, budete mať po celú dobu pobytu jazdy Tatranskou električkou zdarma. Výlety si môžete plánovať na týchto dvoch trasách:

  • Štrba - Štrbské Pleso, Štrbské Pleso - Starý Smokovec - Poprad-Tatry, Starý Smokovec - Tatranská Lomnica

  • Poprad-Tatry - Studený Potok - Tatranská Lomnica

Tipy na výlet

Ski areál Starý Smokovec

Lyžiarske stredisko je situované na južných svahoch Vysokých Tatier pod Slavkovským štítom. Starý Smokovec je vhodný predovšetkým pre rodiny a lyžiarov začiatočníkov. Stredisko je rozdelené na dva areály: Jakubkova lúka a Hrebienok. Oba areály sú od seba vzdialené 600 metrov. Celkovo ponúka 5 svahov a tiež obľúbenú sánkarskú dráhu s večerným osvetlením dlhú 2,7 km. Pokiaľ sa chcete naučiť lyžovať alebo podnietiť lásku k lyžovaniu vo svojich deťoch, je Starý Smokovec ideálnym strediskom. Navyše tu nájdete aj lyžiarsku školu.

Ski areál Tatranská Lomnica

Ski areál je doslova rajom pre všetkých lyžiarov. Aj tých najnáročnejších z vás uspokojí najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického Sedla s prevýšením 1 300 m. Sneh je tu garantovaný po celých 5 mesiacov, zároveň si užijete moderné sedačkové a kabínkové lanovky. A keď vás unaví lyžovanie, oddýchnite si na vyhliadkovej veži na Skalnatom Plese, je z nej dychberúci výhľad. Pre tých najmenších je tu potom 6 km ľahkých trás, rodičia ocenia aj vnútorný funpark Kamzíkovo na Skalnatom plese, ktorý poskytuje babysitting.

Starý Smokovec

Najstaršia tatranská osada je v súčasnosti administratívnym centrom Vysokých Tatier a významným dopravným uzlom. Vďaka trati Tatranskej elektrickej železnice a lanovke na Hrebienok je základňou pre nadšených turistov bažiacich po krásách Vysokých Tatier.

Miramonti Resort ***

Horný Smokovec 8, Vysoké Tatry
Slovenská republika

+421 948 019 922

info@miramonti.sk

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je čiastočne bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 5 €/noc
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,78/5
Celkom 124 hodnotení