Luxusné ubytovanie len kúsok od centra Bratislavy

Hotel Viktor *** je novopostavený a nájdete ho v pokojnej časti Bratislavy. Má perfektnú dostupnosť autom, vlakom či autobusom.

Izby sú krásne zariadené, majú klimatizáciu, vlastné sociálne zariadenie, LCD TV s 30 programami, telefón a trezor. Ďalej má hotel vlastnú reštauráciu, bar, nonstop recepciu a strážené podzemné parkovisko.

V reštaurácii sa ráno podávajú raňajky à la carte a na výber je zo studených aj teplých pokrmov. Na objednávku je možné zariadiť aj obedové a večerné menu.

Bratislava a Viedeň

Hotel má výhodné umiestnenie - je blízko ako k historickému centru Bratislavy (len dve zastávky autobusom č. 88), tak aj k výstavisku Incheba. Neďaleko je tiež vlaková stanica Petržalka a diaľnica D1 a D2. Necelú hodinu cesty od Bratislavy sa nachádza Viedeň, ktorá tiež stojí za návštevu.

Ale aj v samotnej Bratislave je toho veľa k videniu. Vydajte sa k Michalskej bráne, v ktorej sa nachádza Múzeum zbraní, alebo k jednej z najstarších budov v Bratislave, ktorou je Stará radnica. Ak vás láka umenie, nemali by ste vynechať Slovenskú národnú galériu a Galériu mesta Bratislava.

Dodatočné info

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.

 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo emailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.

 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa od 6 rokov po predchádzajúcej dohode s recepciou.

 • Miestny poplatok 1,7 €/osoba od 18 rokov/noc.

 • Kupóny je možné do 14 dní od zakúpenia vrátiť, pokiaľ termín nebol rezervovaný v hoteli.

 • Check in od 14:00 až do 22:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc malé plemeno, 20 €/noc veľké plemeno

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Milan M.)

S pobytem v hotelu Viktor v Bratislavě ve dnech 4.5 -6.5.2017 jsme byli spokojeni i s přístupem personálu. Hotel je již v klidném prostředí Bratislava - Petržalka, v blízkosti městské dopravy, odkud se dá dostat pomocí přestupů do všech míst Bratislavy v krátkém čase.

Vynikajúce (Hana F.)

Vše proběhlo úplně v pořádku. Dokonce nás ubytovali dřív než museli a pokoj byl naprosto úžasný. Snídaně výborné a centrum opravdu kousek. Doporučujeme.

Vynikajúce (Kamil S.)

Bez problemu dobry lide v hotelu perfektní služby recepčního vyborne snidane stoprocentní uklid

Tipy na výlet

Bratislavský hrad

Bratislavský hrad

Jedna z najznámejších stavieb Bratislavy, navyše s veľmi ľahkou dostupnosťou. Mohutná stavba so štyrmi vežami sa totiž nachádza priamo v centre mesta a dôjdete sem ako autom, tak verejnou dopravou (zastávka MHD je priamo pred hradom). Hrad má veľmi bohatú históriu, prvá zmienka o ňom pochádza už z počiatku 10. storočia. Záhrady tu sú nádherné, doslova stvorené na prechádzku a z nádvoria je navyše nádherný výhľad na Dunaj.

ZOO Bratislava

ZOO Bratislava

Zoologická záhrada, v ktorej môžete naraziť na zvieratá rôznych druhov aj veľkostí, mnoho z nich sa radí medzi ohrozené druhy. Pokochajte sa pohľadom na pandu červenú, lemury, krokodíly či leopardy. S deťmi sa zájdite pozrieť aj do Dinopark, ktorý sa teší nadšeným ohlasom medzi návštevníkmi. ZOO aj Dinopark sú otvorené celoročne, ale počas zimnej sezóny modely v Dinoparku nie sú pohyblivé ani ozvučené.

Hrad Devín (Národná kultúrna pamiatka)

Hrad Devín (Národná kultúrna pamiatka)

Navštívte toto starobylé miesto a vdýchnite atmosféru dôb dávno minulých. Miesto na sútoku riek Dunaja a Moravy bolo osídlené už od praveku. Po Keltoch od 1. do 4. storočia sa Devín stal súčasťou hraničného obranného systému, v 9. storočí tu potom vyrástla mohutná Veľkomoravská pevnosť. V priebehu storočí sa potom striedali majitelia, na hrade prebiehali stavebné úpravy. Zásadné pre neho bolo 19. storočie, kedy bol zničený za napoleonských vojen. Dodnes je však možné navštíviť jeho priestory: suterén renesančného paláca je využívaný na sezónne výstavy o histórii hradu, v jaskyniach horného hradu je stála expozícia o stavebnom vývoji Devína.