Luxusné ubytovanie len kúsok od centra Bratislavy

Hotel Viktor *** je novopostavený a nájdete ho v pokojnej časti Bratislavy. Má perfektnú dostupnosť autom, vlakom či autobusom.

Izby sú krásne zariadené, majú klimatizáciu, vlastné sociálne zariadenie, LCD TV s 30 programami, telefón a trezor. Ďalej má hotel vlastnú reštauráciu, bar, nonstop recepciu a strážené podzemné parkovisko.

V reštaurácii sa ráno podávajú raňajky à la carte a na výber je zo studených aj teplých pokrmov. Na objednávku je možné zariadiť aj obedové a večerné menu.

Bratislava a Viedeň

Hotel má výhodné umiestnenie - je blízko ako k historickému centru Bratislavy (len dve zastávky autobusom č. 88), tak aj k výstavisku Incheba. Neďaleko je tiež vlaková stanica Petržalka a diaľnica D1 a D2. Necelú hodinu cesty od Bratislavy sa nachádza Viedeň, ktorá tiež stojí za návštevu.

Ale aj v samotnej Bratislave je toho veľa k videniu. Vydajte sa k Michalskej bráne, v ktorej sa nachádza Múzeum zbraní, alebo k jednej z najstarších budov v Bratislave, ktorou je Stará radnica. Ak vás láka umenie, nemali by ste vynechať Slovenskú národnú galériu a Galériu mesta Bratislava.

Tipy na výlet

Bratislavský hrad

Jedna z najznámejších stavieb Bratislavy, navyše s veľmi ľahkou dostupnosťou. Mohutná stavba so štyrmi vežami sa totiž nachádza priamo v centre mesta a dôjdete sem ako autom, tak verejnou dopravou (zastávka MHD je priamo pred hradom). Hrad má veľmi bohatú históriu, prvá zmienka o ňom pochádza už z počiatku 10. storočia. Záhrady tu sú nádherné, doslova stvorené na prechádzku a z nádvoria je navyše nádherný výhľad na Dunaj.

ZOO Bratislava

Zoologická záhrada, v ktorej môžete naraziť na zvieratá rôznych druhov aj veľkostí, mnoho z nich sa radí medzi ohrozené druhy. Pokochajte sa pohľadom na pandu červenú, lemury, krokodíly či leopardy. S deťmi sa zájdite pozrieť aj do Dinopark, ktorý sa teší nadšeným ohlasom medzi návštevníkmi. ZOO aj Dinopark sú otvorené celoročne, ale počas zimnej sezóny modely v Dinoparku nie sú pohyblivé ani ozvučené.

Hrad Devín (Národná kultúrna pamiatka)

Navštívte toto starobylé miesto a vdýchnite atmosféru dôb dávno minulých. Miesto na sútoku riek Dunaja a Moravy bolo osídlené už od praveku. Po Keltoch od 1. do 4. storočia sa Devín stal súčasťou hraničného obranného systému, v 9. storočí tu potom vyrástla mohutná Veľkomoravská pevnosť. V priebehu storočí sa potom striedali majitelia, na hrade prebiehali stavebné úpravy. Zásadné pre neho bolo 19. storočie, kedy bol zničený za napoleonských vojen. Dodnes je však možné navštíviť jeho priestory: suterén renesančného paláca je využívaný na sezónne výstavy o histórii hradu, v jaskyniach horného hradu je stála expozícia o stavebnom vývoji Devína.

Hotel Viktor ***

Kremnická 26, Bratislava
Slovenská republika

+421 263 452 085

recepcia@hotelviktor.sk

Check in
14:00 - 22:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotela

Prístupnosť
Hotel je bezbariérový
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za poplatok 10 €/noc malé plemeno, 20 €/noc veľké plemeno
Platba kartou
Platba kartou je možná
Fajčenie
Fajčenie zakázané
4,7/5
Celkom 114 hodnotení