Nabitý pobyt v rodinnom hoteli Trio, ktorý Vás očarí svojou polohou v nádhernej prírode. Polpenzia, wellness, opekanie a množstvo ďalších zážitkov pre perfektnú dovolenku pre dvoch alebo i s deťmi.

Týždeň v nádhernej prírode Slovenského raja

Hotel sa nachádza v severnej časti Slovenského raja, kde začína väčšina turistických trás. Je obklopený lesom bez susedných stavieb a preto je oázou pokoja, kde môžete nerušene relaxovať a načerpať nové sily. Atmosféru dotvára vôňa dreva a štebotajúce vtáčiky. 

Interiér hotela je zrekonštruovaný, izby sú priestorné a komfortné, parkovisko sa nachádza priamo pred hotelom. V podzemí nájdete menší wellness, ktorý má dvojica na 2 hodiny sama pre seba. Tu môžete odpočívať vo vírivke, infra saune, fínskej saune a relaxačnej miestnosti. 

Letná turistika v okolí hotela

Behom pobytu sa nudiť určite nebudete. Vychutnajte si prechádzky alebo náročnejšiu turistiku nedotknutou prírodou Slovenského raja- populárne sú túry na Suchú Belú a Prielom Hornádu. Neďaleko je salaš, kde pripravujú výborné tradičné slovenské jedlá. 

Pár minút cesty autom leží historická Spišská Nová Ves, kde môžete vystúpiť na najvyššiu kostolnú vežu na Slovensku, navštíviť najmenšiu (i najkrajšiu) ZOO, alebo sa prechádzať po mestskej promenáde. 

Asi po 20 minútach cesty autom narazíte na termálne kúpalisko Vrbov s liečivou vodou a za menej než pol hodinu cesty prídete k svetoznámemu Spišskému hradu (UNESCO).

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Eva V.)

S pobytem jsme byli spokojeni, pan domácí byl milý a výřečný. Okolí hotelu moc pěkné.

Vynikajúce (Jiří V.)

Naprostá spokojenost. Výborná kuchyně, skvělý personál, který vždy a ochotně vyšel vstříc. Rádi se vrátíme.

Skvelé (Eva S.)

Strava chutná. Personál nám vyšel ve všem vstříc. Velmi ochotný. Chyběl prezentovaný welcome drink. Sleva do Vrbova a na splav. Dunajce už neplatila.

Vynikajúce (Andrea P.)

Prostredie hotela bola čistá a nádherná, z obývačky je ozaj výhľad na Lomnický štít, vedľa hotela je potôčik. Strava bola chutná, personál nápomocný.

Vynikajúce (Stanislav H.)

Velmi příjemný personál - dokonce nás v neděli ráno zavezli na vlak, skvělé snídaně - velký výběr, příjemné prostředí. Wellness jsme nestihli vyzkoušet, takže se budeme muset vrátit. Doporučuji!

Skvelé (Dagmar M.)

Prostredie hotela príjemné, strava dobrá, bolo nám poskytnuté všetko, čo sme mali dohodnuté, personál hotela bol ústretový.

Vynikajúce (Tereza ?.)

Byli jsme tam už podruhé a klidně v budoucnu pojedeme potřetí. Hotýlek je prima, personál fajn a okolní příroda je skutečně ráj.

Skvelé (Tomáš V.)

Velmi klidné a příjemné místo, milý a ochotný personál. Jídlo nám velice chutnalo. Ideální pro túry do Slovenského ráje. Krásný výhled na Vysoké Tatry.

Vynikajúce (Alena M.)

Pobyt zcela odpovídal popisu, veškeré bonusy bylo možné realizovat. Hotel je zasazen v překrásné krajině, v strategickém místě pro pěší túry. Pokoje odpovídající, zařízení zachovalé, vše čisté. Nutné ale počítat s tím, že se po dobu pobytu neuklízí a nemění ručníky. Strava vynikající a opravdu v dostatečném množství, možná by u snídaně mohli být jogurty. Personál maximálně vstřícný. Nám konkrétně vyšel vstříc s úschovou el. kol a jejich nabíjením, co nám ještě víc zpříjemnilo opravdu pohodový pobyt.

Vynikajúce (Aneta Z.)

Ochotný a přátelský personál, moc dobré jídlo, na snídani bohatý výběr. Hezké pokoje i celkové prostředí hotelu. Určitě doporučuji!