Relaxujte v obľúbenej lokalite termálnych kúpeľov – ubytovanie priamo v Podhájskej v novom penzióne Royal pre dvoch s raňajkami a balíčkom športových a zábavných aktivít.

Nový penzión Royal v malebnom prostredí Podhájskej

Nový Penzión Royal sa nachádza v Podhájskej, v časti Belek, neďaleko známych termálnych kúpeľov. Novo postavený penzión disponuje izbami s vlastným sociálnym zariadením, TV a minibarom. Za príplatok sú k dispozícií aj apartmány. Penzión stojí v nádhernom prostredí upravenej záhrady. Interiéry sú všetky zladené do teplých tónov a vybavené dreveným nábytkom.

V penzióne taktiež nájdete posedenie pri krbe a vonkajší altánok. Každý deň môžete hodinu stráviť vo fitness, na tenisovom kurte alebo si zahrať stolný tenis. Z letnej terasy sa môžete kochať výhľadom na Pohronskú Pahorkatinu, na ktorej úpätí penzión stojí. Len 100 metrov od penziónu navyše máte možnosť posedenia a večere v letnej záhrade.

Relaxácia pri slovenskom „Mŕtvom mori“

Nie je lepšieho miesta k oddychu ako pri slovenskom „ Mŕtvom mori“. V Podhájskej totiž na 1 mieste nájdete:

  • Termálne kúpele Podhájska a kúpalisko 
  • Štýlové rímske kúpele s termálnou vodou s teplotou od 33 do 38°C
  • Wellness centrum Aquamarin s množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie ja vnútorné bazény a bohaté wellness)

Areál kúpeľov Podhájska sa rozprestiera na 12-tich hektároch. Miestna voda je svetovým unikátom s blahodarnými účinkami na celý organizmus a je porovnateľná s vodou v Mŕtvom mori. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné choroby, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol už tisícom návštevníkov.

V okolí je taktiež dostatok možností na prechádzky či cyklo výlety. Atmosféra Podhájskej Vás nadchne pokojným prostredím, obklopeným krásnou prírodou a množstvom možností relaxácie a športových aktivít.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Katarína T.)

So službami sme boli veľmi spokojní, všetko zodpovedá popisu, majiteľ penziónu bol veľmi milý a ochotný, deťom sa veľmi páčila veľká a priestranná izba, všade bolo čisto a útlne.

Vynikajúce (Dagmar K.)

Vše bylo tak jak má být. S ubytováním i službami na hotelu jsem byli spokojeni a určitě se tam vrátíme.

Vynikajúce (karla D.)

pobyt plně odpovídal popisu snídaně velké a hodnotné prostě vždy by jsme se tam vrátili zpět

Vynikajúce (Markéta P.)

Velice spokojeni, ubytování skvělé, čisté, majitel byl velice milý, vše odpovídalo popisu.

Skvelé (Věra K.)

Odpovídalo vše, jak bylo napsáno. Velká spokojenost i se snídaní. Ubytování moc hezké.

Skvelé (ing.milan K.)

pobyt hodnotíme vysoko kladne,určite podobnú ponuku využijeme.majiteľ aj personal super

Vynikajúce (Alexandra V.)

Krásný, nový penzion. Všude vzorná čistota, snídaně podávané prostřednictvím plně dostačujících rautových stolů. Pan majitel byl velice milý, vstřícný, je vidět, že na svých hostech mu záleží. Pečlivě ošetřovaná okrasná zahrada. S manželem jsme zde byli ubytování 2x, určitě se vrátíme zas!

Vynikajúce (Miroslav R.)

Dobrý den. Využili jsme Vaší nabídky do penzionu ROYAL v Podhájské. Vše, co bylo v nabídce, bylo i ve skutečnosti. Penzion, prostředí, perzonál i služby spojené s pobytem se dají hodnotit velice dobře, dá se říct na jedničku. I pokud se týká informací na okolní region a samotné termální koupaliště jsme přijali s povděkem. Samozřejmě i strava odpovídala naším představám. Děkujeme.

Vynikajúce (Světla P.)

Byli jsme v penzionu Royal. Ubytování luxusní, zahrada nádherná, posilovna, sauna a ping pong k dispozici. Personál velmi příjemný. Snídaně bohatá.

Vynikajúce (Vladimíra P.)

Prostředí bylo velmi pěkné . Byli jsme spokojení jak s ubytováním tak se snídaní. Lidé v penzionu příjemní.