Relaxujte v obľúbenej lokalite termálnych kúpeľov – ubytovanie priamo v Podhájskej v novom penzióne Royal pre dvoch s raňajkami a balíčkom športových a zábavných aktivít.

Nový penzión Royal v malebnom prostredí Podhájskej

Nový Penzión Royal sa nachádza v Podhájskej, v časti Belek, neďaleko známych termálnych kúpeľov. Novo postavený penzión disponuje izbami s vlastným sociálnym zariadením, TV a minibarom. Za príplatok sú k dispozícií aj apartmány. Penzión stojí v nádhernom prostredí upravenej záhrady. Interiéry sú všetky zladené do teplých tónov a vybavené dreveným nábytkom.

V penzióne taktiež nájdete posedenie pri krbe a vonkajší altánok. Každý deň môžete hodinu stráviť vo fitness, na tenisovom kurte alebo si zahrať stolný tenis. Z letnej terasy sa môžete kochať výhľadom na Pohronskú Pahorkatinu, na ktorej úpätí penzión stojí. Len 100 metrov od penziónu navyše máte možnosť posedenia a večere v letnej záhrade.

Relaxácia pri slovenskom „Mŕtvom mori“

Nie je lepšieho miesta k oddychu ako pri slovenskom „ Mŕtvom mori“. V Podhájskej totiž na 1 mieste nájdete:

  • Termálne kúpele Podhájska a kúpalisko 
  • Štýlové rímske kúpele s termálnou vodou s teplotou od 33 do 38°C
  • Wellness centrum Aquamarin s množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie ja vnútorné bazény a bohaté wellness)

Areál kúpeľov Podhájska sa rozprestiera na 12-tich hektároch. Miestna voda je svetovým unikátom s blahodarnými účinkami na celý organizmus a je porovnateľná s vodou v Mŕtvom mori. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné choroby, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol už tisícom návštevníkov.

V okolí je taktiež dostatok možností na prechádzky či cyklo výlety. Atmosféra Podhájskej Vás nadchne pokojným prostredím, obklopeným krásnou prírodou a množstvom možností relaxácie a športových aktivít.

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Petr S.)

Vše super, jen lednice na pokoji by mohla více chladit a chtělo by to klimatizaci na pokoji.

Vynikajúce (Libuše J.)

Prostředí penzionu velmi pěkné, udržované, krásná zahrada a okolí penzionu všude vzorně čisto, nikde žádný nepořádek. Personál ochotný, vstřícný. Strava pestrá dobře připravená, nedá se nic vytknout. Většinu času jsme trávily koupáním k regeneraci a odpočinku.

Skvelé (Hedvika H.)

Prostředí hotelu nádherné - odpovídající popisu i recenzím. Personál velmi vstřícný. Sportovní aktivity byly opravdu k dispozici. Praktické překvapení na pokoji-lednici jsme využili rádi. Snídaně solidní, ale chybělo nám ovoce. S ostatní stravou není problém v sousední restauraci nebo na koupališti.

Vynikajúce (Jaroslav B.)

Prostředí hotelu bylo výborné, pobyt odpovídal popisu, personál byl vstřícný a ochotný. Strava dobrá, chutná, v dostatečném množství.

Vynikajúce (Jitka J.)

Velmi příjemné prostředí, příjemný personál, snídaně formou švédského stolu, vše bylo doplňováno podle potřeby. Vzdálenost od termálů je čtvrt hodiny chůze.

Vynikajúce (Vlasta U.)

Penzion je nový. Pokoj čistý, vše v pořádku. Snídaně bufetová, byli jsme spokojeni. Personál milý, majitel i paní, která nás uvítala a o všem informovala. Okolí penzionu velice upravené. Není co vytknout. Byli jsme spokojeni se vším.

Vynikajúce (Monika R.)

Pobyt byl super...krásné místo i prostředí, majitelé vstřícní... všude čisto a voňavé pokoje

Vynikajúce (Bronislav N.)

Očekávali jsme horší ubytování, takže jsme byli mile překvapeni. I se službami Travelkingu jsme byli velmi spokojeni.

Vynikajúce (Katarína T.)

So službami sme boli veľmi spokojní, všetko zodpovedá popisu, majiteľ penziónu bol veľmi milý a ochotný, deťom sa veľmi páčila veľká a priestranná izba, všade bolo čisto a útlne.

Vynikajúce (Josef H.)

Penzion je krásný, čistý, a útulný. Co se týče personálu, tak dávám velkou jedničku s hvězdičkou. Velká spokojenost.