Relaxujte v obľúbenej lokalite termálnych kúpeľov – ubytovanie priamo v Podhájskej v novom penzióne Royal pre dvoch s raňajkami a balíčkom športových a zábavných aktivít. Penzión leží len 15 minút chôdze od kúpeľov.

Nový penzión Royal v malebnom prostredí Podhájskej

Nový Penzión Royal sa nachádza v Podhájskej, v časti Belek, asi 15 minút chôdze k známym termálnym kúpeľom. Novo postavený penzión disponuje štýlovo zariadenými izbami s vlastným sociálnym zariadením, TV a minibarom. Za príplatok sú k dispozícií aj apartmány. Penzión stojí v nádhernom prostredí upravenej záhrady. Interiéry sú všetky zladené do teplých tónov a vybavené dreveným nábytkom.

V penzióne taktiež nájdete posedenie pri krbe a vonkajší altánok. Každý deň môžete hodinu stráviť vo fitness, na tenisovom kurte alebo si zahrať stolný tenis. Z letnej terasy sa môžete kochať výhľadom na Pohronskú Pahorkatinu, na ktorej úpätí penzión stojí. Len 100 metrov od penziónu navyše máte možnosť posedenia a večere v letnej záhrade.

Relaxácia pri slovenskom „Mŕtvom mori“

Nie je lepšieho miesta k oddychu ako pri slovenskom „ Mŕtvom mori“. V Podhájskej totiž na 1 mieste nájdete:

  • Termálne kúpele Podhájska a kúpalisko s novými toboganmi
  • Štýlové rímske kúpele s termálnou vodou s teplotou od 33 do 38°C
  • Wellness centrum Aquamarin s množstvom vodných atrakcií (vírivky, trysky, fontánky, vonkajšie ja vnútorné bazény a bohaté wellness)

Areál kúpeľov Podhájska sa rozprestiera na 12-tich hektároch. Miestna voda je svetovým unikátom s blahodarnými účinkami na celý organizmus a je porovnateľná s vodou v Mŕtvom mori. Unikátne zloženie vody pozitívne pôsobí na kožné choroby, choroby dýchacích ciest, bolesti kĺbov a chrbta a pobyt tu pomohol už tisícom návštevníkov.

V okolí je taktiež dostatok možností na prechádzky či cyklo výlety. Atmosféra Podhájskej Vás nadchne pokojným prostredím, obklopeným krásnou prírodou a množstvom možností relaxácie a športových aktivít.

Penzión Royal

Belecká 354/32, Podhájská
Slovenská republika

+421 907 105 509

royalpodhajska@gmail.com

Check in
od 13:00
Check out
do 10:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zahrnuté v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Wi-Fi zdarma
Fitness
Minibar

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdálenost od moře/jezera/lázní
1 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
1 km