Vydajte sa na romantický pobyt na poľskú stranu Krkonôš a užite si krásne vodopády, prírodu a množstvo historických pamiatok spolu s vašou polovičkou. Boutique Eco Hotel Sasanka nájdete v meste Szklarska Poręba, ktoré je obľúbeným cieľom (nielen) turistov. Tešte sa na chutnú polpenziu doplnenú o romantickú večeru za stolom ozdobeným sviečkami a ružami, neobmedzené wellness s bazénom, vírivkou, saunou aj na kombinovanú masáž, ktorú zakončíte oddychom na lôžku s pohárom vína.

O ubytovaní

Boutique Eco Hotel Sasanka postavený v modernom rustikálnom štýle sa nachádza v horskom stredisku Szklarska Poręba (slovensky Sklárska Poruba) len 12 km od hraníc s Českom. Vydajte sa objavovať krásy poľskej strany Krkonôš na mnohých turistických a cyklistických trasách. Zamierte napríklad ku krásnym vodopádom Kamieńczyk (3,5 km) a Szklarki (4,5 km). Len 3 km od hotela leží jedno z najatraktívnejších a najobľúbenejších lyžiarskych stredísk v Poľsku. V okolí vedie navyše 100 km bežeckých trás.

Kde budete spať?

Tešte sa na ubytovanie v pohodlnej dvojlôžkovej izbe s balkónom. K vybaveniu izby patrí satelitná televízia, WiFi pripojenie, rádio a vlastná kúpeľňa so sprchou, fénom, uterákmi aj kozmetikou.

Na čom si pochutnáte?

V príjemnej reštaurácii s atmosférou tradičnej poľskej chaty si ráno pochutnáte na bohatých bufetových raňajkách, kde okrem iného nájdete lokálne mliečne výrobky a údeniny aj vynikajúce domáce pečivo. Večer vás miestny šéfkuchár pohostí skvelou servírovanou alebo bufetovou večerou. Na svoj obľúbený nápoj zájdite do The Drink Baru alebo do Retro Pubu.

Kde budete relaxovať?

Ničím nerušené uvoľnenie si doprajete v hotelovom wellness, kde nájdete vnútorný bazén, vírivku aj saunu. Doprajte si tiež niektorú z masáží a wellness procedúr.

Cestujete s deťmi?

Mnoho hier a zábavy si deti užijú v herni.

Niečo naviac

K dispozícii je v hoteli stolný tenis a biliard, takže nudy sa rozhodne obávať nemusíte.

Boutique Eco Hotel Sasanka ***

Boutique Eco Hotel Sasanka ***

ul. Słowackiego 4 , Szklarska Poręba
Poľsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik za 50 Zł/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 25 Zł/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Reštaurácia
Detský kútik
Úschovňa bicyklov
Lyžiareň
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Zastávka
0,3 km
Zjazdovka
2 km

Tipy na výlet

Mesto Sklárska Poruba

Mesto Sklárska PorubaTip na výlet

Sklárska Poruba (poľsky Szklarska Poręba) je mesto ležiace v údolí rieky Kamienné, na rozhraní Krkonôš a Jizerských Hôr. Hlavnou tepnou je ulica Jedności Narodowej, ktorá sa zužuje medzi skalami a tvorí charakteristickú panorámu mesta. Toto magické mesto Ducha hôr, v ktorom predtým fungovala najlepšia sklárska huta v Slezsku, je dnes však predovšetkým obľúbeným športovým centrom - pre peších, cyklistov, horolezcov i lyžiarov.

Vodopád Szklarki
Vodopád Szklarki
Vodopád Kamieńczyka
Vodopád Kamieńczyka
Dinopark Szklarska Poręba
Dinopark Szklarska Poręba