Vydajte sa spoznať krásy susedného štátu a zavítajte rovno do bašty pamiatok, ktorou je Krakov. Ubytovaní budete v modernom Corner Hoteli *** v apartmánoch s kuchynkou. V cene sú tiež raňajky. Na hlavné námestie aj k hradu Wawel to budete mať kúsok. Krakov odporúčame navštíviť v období adventu, kedy sa na Hlavnom Rynku konajú nádherné vianočné trhy.

O ubytovaní

Hotel Corner *** je moderne vybavený hotel so skvelou polohou. Do 15 minút odtiaľ dôjdete k Floriánskej bráne aj k samotnému centru Krakova, ktoré sa volá Krakovský rynek. Rovnako blízko je to tiež ku kostolu Nanebovzatia Panny Márie, k historickej tržnici Sukiennice a k nákupnému centru Galeria Krakowska. Len o kúsok ďalej je potom Hrad Wawel a Národné múzeum v Krakove. V decembri sa Hlavné námestie premení v adventné mestečko, kde sa konajú jedny z najkrajších vianočných trhov celej Európy.

Kde budete spať?

Hotel Corner *** ponúka ubytovanie v izbách, teda skôr apartmánoch, ktoré sú moderne a pohodlne zariadené. Nechýba v nich komfortná posteľ, TV, WiFi, trezor, ale tiež kuchynský kútik s varnou doskou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, kávovarom a drezom. Môžete si tak počas pobytu uvariť vlastné jedlo alebo si nachystať desiatu predtým, než vyrazíte spoznávať krásy mesta. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchou.

Na čom si pochutnáte?

Priamo v hoteli sa každé ráno podávajú bohaté kontinentálne raňajky formou bufetu. Tešte sa na studené aj teplé jedlá. Vyberiete si, či už máte radi slané či sladké. Nechýbajú ani čaj, káva a džúsy.

Corner Hotel ***

Helclów 19 , Kraków
Poľsko

+48 12 202 05 90

corner@premium-hotels.pl

Check In
od 14:00
Check Out
do 12:00
Domáci maznáčik
Domáci maznáčik povolený za poplatok 25 zł/noc či 6 €/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,3 km
Zástavka
0,3 km