Užite si pobyt v Egeri, meste plnom bazénov, kostolov a ďalších zaujímavých pamiatok. Penzión Bacchus *** ponúka ubytovanie v komfortných izbách, stravu formou raňajok, vstupenku do kúpeľov podľa výberu a k tomu možnosť priplatiť si vstup do wellness centra alebo niektorú z masáží. Dieťa do 4 rokov má pobyt s vami zadarmo.

O ubytovaní

Penzión Bacchus *** stojí v známom kúpeľnom meste Eger priamo pri preslávenej vinárskej oblasti „Údolie krásnych žien“. Zároveň sa nachádza len 10 minút chôdze od historického centra mesta s parkami a hradom, 10 minút chôdze od termálnych kúpeľov a 20 minút chôdze od pláže blízkeho jazera. Užite si Eger so všetkým, čo ponúka, spoznajte niektorý zo 17 kostolov, vydajte sa k miestnemu hradu, minaretu zo 17. storočia alebo preskúmajte Mesto pod mestom, teda sieť podzemných mechúrov. Zaujímavá je tiež zrúcanina kúpeľov Valide Sultana, egerská bazilika či arcidiecézna knižnica. Pokiaľ patríte medzi milovníkov cyklistiky, tiež si prídete na svoje.

A, samozrejme, zavítajte aj do miestnych kúpeľov a bazénov, ktorých je tu hneď niekoľko. Kúzelné sú Turecké kúpele, ktoré sa pýšia najstarším bazénom vybudovaným už v roku 1610. Ďalej tu nájdete Termálne kúpele Eger s vnútorným i vonkajším areálom, Termálne kúpele Zsóry a Plaváreň Bitskey Aladár.

Kde budete spať?

Túto relaxačnú dovolenku si užijete v dvojposteľových izbách Standard s pohodlnými lôžkami, televíziou, chladničkou a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Z okien si užijete pekný výhľad na záhradu s detským ihriskom alebo do ulice. Za príplatok si môžete vybrať aj izbu Superior alebo apartmán.

Izby Superior sú v novej budove a ponúkajú modernejšie zariadenia, niektoré majú balkón a klimatizáciu. Nechýba plochá TV, vlastná kúpeľňa (pri jednej izbe dokonca s vírivou vaňou) a chladnička. Tieto izby umožňujú tiež prístelku.

Apartmány sa nachádzajú v samostatnej budove a každý je rozdelený na predsieň, kúpeľňu, samostatnú spálňu a obývací priestor s televíziou, súčasťou ktorého je aj kuchynský kút s chladničkou a ďalším vybavením. V obývacej časti je možné pripraviť prístelku.

Na čom si pochutnáte?

Hotelová reštaurácia podáva výborné jedlo maďarskej i medzinárodnej kuchyne. Za dobrého počasia si ho môžete vychutnať aj na terase.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou penziónu je menšie wellness centrum, v ktorom si môžete dopriať skvelú relaxáciu. Čaká tu na vás fínska sauna, para, soľná stena a relaxačná zóna. Za príplatok si doprajte relaxačnú, aromu či švédsku masáž.

Cestujete s deťmi?

Súčasťou hotela je krásna záhrada, kde deti nájdu pieskovisko a hojdaciu lavicu.

Niečo naviac

Zabaviť sa môžete počas biliardu.

Bacchus Panzió ***

Bacchus Panzió ***

Szépasszonyvölgy utca 29. , Eger
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
za 3 000 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie za 1 500 Ft/noc

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Reštaurácia

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
1,8 km
Zastávka
0,2 km

Tipy na výlet

Kúpele Eger

Kúpele EgerTip na výlet

Termálne kúpele Eger, založené už v roku 1932, patria medzi najkrajšie mestská kúpalisko v Maďarsku. Nachádzajú sa priamo v centre Egeru, na hranici historického jadra mesta. V krásnom, udržiavanom areáli kúpeľov plnom stromov a zelene s rozlohou 5 hektárov sa rozprestiera 13 rôznych bazénov. Tu môžu hostia využívať benefity jedinečnej radónovej liečivej vody a sírovej termálnej vody po celý rok.

K dispozícii je 13 bazénov:

 • Kamienkový liečebný bazén s radónovou liečivou vodou (kavicsos), ktorý je napájaný vlastným zdrojom. Časť dna bazéna je kamienková, preto nesie tento názov, takže príjemne chladná radónová liečivá voda tu môže tryskať nepretržite.
 • Sezónny termálny bazén so sírnou vodou s teplotou 37 °C, čiastočne zakrytý s niekoľkými zážitkovými prvkami ako masážne fontány a sprchy
 • Detský liečebný bazén, ktorý je napájaný prameňom turecké kúpele, je ideálny pre odpočinok a zotavenie.
 • Liečebný bazén pre dospelých
 • Stály, plytký termálny bazén so sírnou vodou s teplotou 37 °C
 • Polokrytý zážitkový bazén
 • Detský zážitkový bazén so šmykľavkami a hradom
 • Plavecký bazén s 50-metrovými plaveckými dráhami
 • Pool Slides
 • Bazén pre batoľatá (bazénik)
 • Kúpeľný dom I. (Kenes termálvíz)
 • Kúpeľný dom II. (Kenes termálvíz)
 • Odpočinkový bazén s radónovou liečivou vodou

Termálna voda v kúpeľoch Eger je vhodná na liečbu kĺbových ochorení a reumy, chorôb chrbtice, kĺbov, svalov a šliach, určitých druhov gynekologických ťažkostí a mnohých ďalších ochorení.

Viac informácií
Kúpele Zsóry
Kúpele Zsóry
Mesto Eger
Mesto Eger
Kúpele Egerszálok
Kúpele Egerszálok