Zájdite si do kúpeľného mestečka Zalakaros a užite si relaxačný pobyt v Aqua Therm Hoteli *** s neobmedzeným wellness s vírivkou, saunami i aromu kabínou. Tešte sa na chutné raňajky formou bufetu a vyžitie pre deti i dospelých. Nájdete tu herňu, detské ihrisko, futbal aj mini golf. Deti do 5 rokov majú pobyt zadarmo.

O ubytovaní

Maďarské kúpeľné mesto Zalakaros poskytuje jednu perlu za druhou, jednou z nich je Aqua Therm Hotel ***. Pokojné okolie, termálne kúpele vzdialené 300 metrov aj prvotriedne služby z neho robia ideálnu lokalitu pre vašu odpočinkovú dovolenku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v jednej zo 22 štýlových izieb s možnosťou klimatizácie, kde v každej z nich budete mať satelitnú televíziu, telefón, vlastnú kúpeľňu so sprchou a samostatný balkón. Na zapožičanie sú tiež detské postieľky, detské vane či detské vysielačky.

Na čom si pochutnáte?

V miestnej reštaurácii dbajú na kvalitu i vyváženosť stravy, čakajú vás tradičné maďarské špeciality aj diétne jedlá. Z ich bohatej ponuky si vyberie každý.

Kde budete relaxovať?

Hotelové wellness centrum ponúka rôzne druhy sáun, aromaterapiu, soľnú terapiu, paru, zážitkové sprchy aj vírivku. Vďaka neobmedzenému vstupu v ňom môžete relaxovať každý deň vášho pobytu až do 21:00 hodín, na neskoršom využití sa dá dohovoriť na recepcii.

Aqua Therm Hotel ***

Aqua Therm Hotel ***

Üdülő sor 6 , Zalakaros
Maďarsko

+36-93/541-910

info@aquathermhotel.hu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Možnosť procedúr
Kúpele
Reštaurácia
Detské ihrisko
Požičovňa bicyklov
Baby friendly

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,3 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,3 km