Vydajte sa spoznať krásy maďarskej metropoly. Ubytovaní budete v trojhviezdičkovom hoteli priamo v srdci Budapešti, všetky skvelé pamiatky, reštaurácie a kúpele budete mať na dosah. 5 minút je to tiež na vlakovej stanici. V cene sú raňajky formou bufetu a dieťa do 6 rokov vrátane prístelky a stravy.

O ubytovaní

City Hotel Ring *** sa nachádza v centre Budapešti a ponúka skvelú polohu pre poznávanie jedinečných miest maďarskej metropoly. Vydajte sa k nejnámějším pamiatkam: Budínskemu hradu, Rybárskej bašte (4 km) a budove parlamentu (1,5 km). Veľa zaujímavých miest leží tiež na neďalekom Margarétinom ostrove (800 m) - nájdete tu dúhovú fontánu, kúpele, malinkú zoologickú záhradu, secesnú vodárenskú vežu aj pamätník. Dokonalý relax zažijete vo vychýrených Széchenyiho termálnych kúpeľoch (3 km) či Gellértových kúpeľoch (5 km).

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe, v ktorej bude pre vaše pohodlie k dispozícii klimatizácia, satelitná televízia, WiFi pripojenie, chladnička, telefón a vlastná kúpeľňa.

City Hotel Ring ***

City Hotel Ring ***

Szent István krt. 22 , Budapešť
Maďarsko

+36.1.340.5450

ring@cityhotel.hu

Check In
od 15:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Platené - viac informácií v sekcii "Príplatky"

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
1,6 km
Vzdialenosť od kúpeľov
2,8 km
Zástavka
100 m

Tipy na výlet

Budapešť

BudapešťTip na výlet

Maďarská metropola je jedným z najkrajších miest Európy i sveta, v ktorom je navyše v ako jedinom veľkomeste na svete viac ako stovka termálnych prameňov a studní. Rozhodne stojí za dlhú návštevu, a to nielen kvôli pamiatkam, ako sú Kráľovský palác (nazývaný tiež Budínsky hrad), budova parlamentu, Margitin ostrov (Margit-sziget) či Rybárska bašta, ale tiež kvôli bohatému kultúrnemu životu, miestnym trhom, slávnym reštauráciám a ďalším turistickým lákadlám. Spomínaný Budínsky hrad sa nachádza pozdĺž brehu Dunaja, ktorý Budapešťou preteká, a je spoločne s Andrássyho triedou zapísaný na Zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Čo by ste v Budapešti rozhodne nemali vynechať?

  • Výstup k Matejovmu chrámu s vežou Rybárskej bašty a s nádherným výhľadom na mesto
  • Prehliadku majestátnej budovy parlamentu a jeho okolia
  • Prechádzku na Margitin ostrov uprostred Dunaja, ktorý je jedným veľkým, udržiavaným parkom
  • Preskúmanie jednej z najvýznamnejších ulíc Budapešti, Váci utca, ktorá je ukážkou meniacich sa architektonických štýlov 19. a 20. storočia
  • Návštevu niektorých z budapeštianskych kúpeľov, napríklad termálnych kúpeľov Széchenyi, kde sa lieči reumatizmus, poruchy pohybového, dýchacieho a tráviaceho ústrojenstva, artritída a neuritída a ďalšie
Viac informácií
Kúpele v Budapešti
Kúpele v Budapešti
Rybárska bašta
Rybárska bašta
Tropicarium
Tropicarium