Maďarské mesto Bogács leží len 100 m od Termálnych kúpeľov Bogács a 15 km od kúpeľného mesta Eger. Pri ubytovaním v Penzióne Alabástrom sa môžete tešiť na pohodlné dvojlôžké izby, raňajky alebo chutnú polpenziu. Vaše deti do 5 rokov bude mať pobyt s vami zadarmo.

O ubytovaní

Penzión Alabástrom sa nachádza v mestečku Bogács vo vzdialenosti iba 100 m od obľúbených termálnych kúpeľov. Vydajte sa na výlet k jazeru Bogács (1 km) alebo na rozhľadňu Millenniumi (800 m). V blízkom Nozsvaj (5 km) nájdete nádherný zámok De La Motte s expozíciou o miestnom kraji. V neďalekom Egeri môžete navštíviť množstvo pamiatok, napríklad hrad Jager, minaret alebo uličku Lajos Kossuth s nádhernými barokovými palácmi. Známe miestne víno Býčiu krv ochutnáte vo vínnych pivniciach, ktoré sú skoro na každom kroku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. K vybaveniu každej izby patrí klimatizácia, televízia, WiFi pripojenie, skrinka, posedenie a vlastná kúpeľňa. Na izbu je možné umiestniť 1 alebo 2 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu si každé ráno vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Vybrať si budete môcť zo širokej ponuky mäsových nárezov, syrov alebo zeleniny a ovocia. Na servírovanú večeru sa môžete tešiť na špeciality od šéfkuchára, ktorý sa zameriava na jedlá tradičnej maďarskej kuchyne, ale s radosťou vám pripraví aj medzinárodné pokrmy. Na záhradke s príjemným jazierkom sa za priaznivého počasia organizujú grilovacie večery.

Niečo naviac

Súčasťou penziónu je aj fitness centrum.

Alabástrom Panzió

Alabástrom Panzió

Dózsa Gy. u. 17/A , Bogács
Maďarsko

+421 233 006 990

info@travelking.sk

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 600 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,2 km

Tipy na výlet

Termálne kúpele Bogács

Termálne kúpele BogácsTip na výlet

Termálne kúpele v maďarskom meste Bogács sľubujú okrem skvelej zábavy aj relax v liečivej vode. Miestny prameň obsahuje vápnik, horčík a ďalšie telu prospešné látky, ktoré pomáhajú pri reumatických problémoch, ťažkostiach s kĺbmi či v boji proti gynekologickým alebo kožným ochoreniam. V celoročne otvorených kúpeľoch môžete na seba nechať pôsobiť vodu v 4 termálnych bazénoch s teplotou vody okolo 35 - 37 °C, v letnej sezóne sa môžete tešiť až na 9 bazénov - 6 termálnych, jeden plavecký a dva detské s atrakciami aj pre tých najmenších. Deti obzvlášť potešia aj tobogány a šmýkačky. Medzi tie najobľúbenejšie patria 20 m dlhý tobogán “Spacehole” s lievikovým koncom či “Wawe slide” - obojstranná šmýkačka, po ktorej sa budete kĺzať tam a zase späť až do výšky 9 metrov.

Viac informácií
Kúpele Eger
Kúpele Eger
Mesto Eger
Mesto Eger
Minaret Eger
Minaret Eger