Maďarské mesto Bogács leží len 100 m od Termálnych kúpeľov Bogács a 15 km od kúpeľného mesta Eger. Pri ubytovaním v Penzióne Alabástrom sa môžete tešiť na pohodlné dvojlôžkové izby, raňajky alebo chutnú polpenziu. Vaše dieťa do 5 rokov bude mať pobyt s vami zadarmo.

O ubytovaní

Penzión Alabástrom sa nachádza v mestečku Bogács vo vzdialenosti iba 100 m od obľúbených termálnych kúpeľov. Vydajte sa na výlet k jazeru Bogács (1 km) alebo na rozhľadňu Millenniumi (800 m). V blízkom Nozsvaj (5 km) nájdete nádherný zámok De La Motte s expozíciou o miestnom kraji. V neďalekom Egeri môžete navštíviť množstvo pamiatok, napríklad hrad Jager, minaret alebo uličku Lajos Kossuth s nádhernými barokovými palácmi. Známe miestne víno Býčiu krv ochutnáte vo vínnych pivniciach, ktoré sú skoro na každom kroku.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe. K vybaveniu každej izby patrí klimatizácia, televízia, WiFi pripojenie, skrinka, posedenie a vlastná kúpeľňa. Na izbu je možné umiestniť 1 alebo 2 prístelky.

Na čom si pochutnáte?

V reštaurácii penziónu si každé ráno vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Vybrať si budete môcť zo širokej ponuky mäsových nárezov, syrov alebo zeleniny a ovocia. Na servírovanú večeru sa môžete tešiť na špeciality od šéfkuchára, ktorý sa zameriava na jedlá tradičnej maďarskej kuchyne, ale s radosťou vám pripraví aj medzinárodné pokrmy. Na záhradke s príjemným jazierkom sa za priaznivého počasia organizujú grilovacie večery.

Niečo naviac

Súčasťou penziónu je aj fitness centrum.

Alabástrom Panzió

Alabástrom Panzió

Dózsa Gy. u. 17/A , Bogács
Maďarsko

Prevádzkuje spoločnosť:
Alabástrom Panzió Vendéglátó Kkt. IČ: 05-03-000180


+36 49 534 027

alabastrom.panzio91@gmail.com

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
za 600 Ft/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Reštaurácia
Konferenčná miestnosť

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,4 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zastávka
0,2 km
Aquapark
0,2 km