Maďarské kúpeľné mesto má čo ponúknuť, a bude toho ešte viac, keď sa rozhodnete ubytovať vo štvorhviezdičkovom Hoteli Isabell! Privítajú vás fľašou vína v izbe, v prípade dlhšieho pobytu dokonca dvomi. Počas pobytu si budete vychutnávať skvelé raňajky a neobmedzený vstup do hotelovej sauny. Deti do 6 rokov zdarma.

O ubytovaní

Menší rodinný Hotel Isabell **** sa nachádza len 200 metrov od vychýrených termálnych kúpeľov Rába Quelle a 5 minút chôdze od centra Györu. Z hotela sa ľahko dostanete pešo ku všetkým rozmanitým pamiatkam a kultúrnym podujatiam, ktoré Györ ponúka - či už samotné centrum mesta, blízka ZOO alebo niektorý z festivalov.

Kde budete spať?

V klimatizovaných izbách si užijete TV, WiFi, telefón, rádio, minibar a vlastnú kúpeľňu so sprchou alebo rohovou vaňou, fénom a županom. K niektorým izbám patrí navyše aj balkón.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii si každé ráno vychutnáte raňajky vo forme bufetu. Nezabudnuteľné večery zažijete v bare s krásnou terasou, kde si môžete vyberať z najrôznejších maďarských vín a ľahkého občerstvenia.

Kde budete relaxovať?

V rámci pobytu budete môcť odpočívať v hotelovej saune, čo hrdlo ráči.

Hotel Isabell ****

Lakatos u. 15. , Győr
Maďarsko

+36 96 528 020

info@isabellhotel.hu

Check In
13:00 - 22:00
Check Out
do 11:00
Domáci maznáčik
Menší maznáčik povolený za poplatok 3 500 - 6 500 HUF/noc
Bezbariérovosť
Žiadna
Parkovanie
Parkovanie v cene

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Sauna
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
0,5 km
Vzdialenosť od kúpeľov
0,2 km
Zástavka
0,2 km

Tipy na výlet

Mesto Györ Tip na výlet

Mesto troch riek, maďarské priemyselné mesto Györ, leží na sútoku riek Mošonský Dunaj, Rába a Rabča zhruba v polovici cesty medzi Viedňou a Budapešťou. Jeho návštevu odporúčame v každom ročnom období, pretože má čo ponúknuť z každej sféry - môže sa pochváliť skvelými termálnymi kúpeľmi, bohatou históriou, krásnou prírodou, reštauráciami s maďarskými špecialitami a rozmanitými kultúrnymi akciami.

Čo nesmiete v Györi vynechať?

  • Vydajte sa na prechádzku po najkrajšom barokovom námestí v meste, Bécsi kapu tér (pri Viedenskej bráne).
  • Najkrajší barokový dom v meste je jednoznačne Opatský dom z 18. storočia.
  • Na Széchenyiho námestí stoja dve dominantné veže jezuitského kostola sv. Ignáca z Loyoly, ktoré by ste tiež nemali obísť bez povšimnutia.
  • Aj v Györi si môžete oddýchnuť v kúpeľoch - vyvierajú tu totiž ako v mnohých ďalších maďarských mestách termálne a liečivé pramene; práve preto sú tu kúpele.
  • Na prechádzku do zelene uprostred mesta zamierte do parku Batthyány tér.
Viac informácií
Bazilika Nanebovzatia Panny Márie
Xantus János ZOO
Kúpele Mosonmagyaróvár