Luxusnú dovolenku zažijete v maďarskom meste Ostrihom v Penzióne Pod Bazilikou. Ako už názov napovedá, hotel stojí len kúsok od preslávenej baziliky. Tešte sa na krásne izby, chutnú stravu, neobmedzenú konzumáciu kávy a ďalších nápojov, ale aj na neobmedzený vstup do wellness. Jazykové bariéry sa báť nemusíte, hotel uvádza, že časť personálu hovorí po slovensky.

O ubytovaní

Penzión Pod Bazilikou **** sa nachádza v samotnom historickom centre mesta Ostrihom. Doslova pár krokov od penziónu leží slávna ostrihomská bazilika a kresťanské múzeum (400 m). Nad riekou Dunaj sa vypína kráľovský hrad (500 m) s obľúbeným hradným múzeom. Na mestskom ostrove ležia termálne a zážitkové kúpele Aquasziget (800 m), kde si užijete veľa zábavy i relaxácie. Stačí prejsť most Márie Valérie a môžete objavovať krásy slovenského mesta Štúrovo (1,2 km), ktoré sa rozprestiera na druhej strane Dunaja.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe. K vášmu pohodliu budete mať v izbe k dispozícii klimatizáciu, satelitnú televíziu, WiFi pripojenie, telefón, minibar a vlastnú kúpeľňu s fénom.

Na čom si pochutnáte?

Deň začnete bohatými raňajkami vo forme bufetu. V neďalekej reštaurácii Next s romantickým výhľadom na ostrihomskú baziliku sa podávajú večere.

Kde budete relaxovať?

Príjemný a ničím nerušený odpočinok si užijete v hotelovom wellness. Zohrejte sa vo fínskej, infračervenej alebo parnej saune. Nad vírivkou je umiestnená presklená kupola. Čo tak kúpeľ s výhľadom na hviezdy?

Niečo naviac

Jazykové bariéry sa báť nemusíte, hotel uvádza, že časť personálu hovorí po slovensky.

Bazilika alatt Panzió ****

Bazilika alatt Panzió ****

Batthyány Lajos u. 7. , Esztergom
Maďarsko

+36 33 520 685

info@bazilika.eu

Check In
od 14:00
Check Out
do 10:00
Domáci maznáčik
Zakázaný
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Minibar
Fén

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
100 m
Zástavka
0,2 km
Aquapark
1,6 km

Tipy na výlet

Ostrihom

OstrihomTip na výlet

Mesto na hraniciach Maďarska a Slovenska zaujme nielen svojou výhodnou polohou, známou bazilikou a mostom spájajúcim Ostrihom a Štúrovo, ale aj historickou štvrťou Vodné mesto, častým usporadúvaním najrôznejších trhov a kultúrnych podujatí a krásnymi výhľadmi otvárajúcimi sa cez Dunaj. Ostrihom bol tiež kedysi hlavným mestom Uhorského kráľovstva.

Ostrihomská bazilika
Ostrihomská bazilika
Vadaš Thermal Resort
Vadaš Thermal Resort
Most Marie Valérie
Most Marie Valérie