Užite si pobyt v Ligetalja Termál Hoteli *** s neobmedzeným vstupom do termálnych kúpeľov a do wellness. Zrelaxujte sa v termáloch, navštívte fínsku saunu, infrasaunu aj soľnú jaskyňu. V reštaurácii si doprajte skvelú polpenziu a domáce vína, ktoré ochutnáte tiež pri príchode ako welcome drink.

O ubytovaní

Ligetalja Termál Hotel *** sa nachádza v dedinke Penészlek na okraji malebného jazera, obklopený nádhernou prírodou plnou lesov a viníc. Za históriou, gastronomickými zážitkami a kultúrou sa môžete vydať do mesta Debrecen (42 km). Okrem pamiatok a múzeí nájdete v Debrecene aquapark Aquaticum Mediterranean Adventure Bath, zoologickú a botanickú záhradu či les Nagyerdő.

Kde budete spať?

Ubytovaní budete v dvojlôžkovej izbe vybavenej televíziou, chladničkou, WiFi pripojením a vlastnou kúpeľňou.

Na čom si pochutnáte?

V hotelovej reštaurácii sa podávajú predovšetkým tradičné maďarské pokrmy. Ráno si vychutnáte raňajky formou bufetu. Večer sa tu podávajú servírované večere.

Debrecín Tip na výlet

Jedno z najväčších miest Maďarska priťahuje turistov najmä zaujímavou históriou a množstvom pamiatok, bohatou kultúrou a preslávenou gastronómiou. Okrem prvotriednych údenín si v Debrecíne pochutnáte tiež na vynikajúcich vínach z blízkej tokajskej oblasti. Navštíviť môžete jeden z miestnych architektonicky zaujímavých kostolov, niektoré z múzeí, či rekreačnú zónu Veľký les.

Kde budete relaxovať?

Súčasťou hotela je wellness centrum, v ktorom nájdete vonkajší aj krytý bazén naplnený termálnou vodou, fínsku a infra saunu, soľnú miestnosť a vírivku. Vyberať si môžete zo širokej ponuky masáží a kozmetických procedúr. Pre športovcov je k dispozícii posilňovňa.

Ligetalja Gyógyfürdő és Termál Hotel ***

018 HRSZ, külterület , Penészlek, Hungary
Maďarsko

+36 70 420 9677, +36 70 677 0482

ligetaljatermalhotel@gmail.com

Check In
14:00 - 19:00
Check Out
10:00 - 11:00
Domáci maznáčik
Maznáčik povolený za poplatok 3000 HUF/noc
Bezbariérovosť
Čiastočná
Parkovanie
Zdarma

Možnosti ubytovacieho zariadenia

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnútorný bazén
Vírivka
Sauna
Reštaurácia
Fitness

Okolie ubytovacieho zariadenia

Vzdialenosť od centra
5 km
Zástavka
0,2 km

Tipy na výlet